מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

פתיחת סתימות ביוב

ניתן לדעת שיש סתימה בביוב במקרה שיש הצפה, ריח לא נעים של מי ביוב או במקרים שיש סתימות בכיורים או בשירותים שחוזרות על עצמן. בעמוד תראו מתי צריך להזמין ביובית לצורך פתיחת סתימות קשות, איך מתבצעת פתיחת סתימה בביוב חיצוני ואיך למנוע אותן.

איך נוצרות סתימות בביוב?

סתימות בביוב מתחילות מגורם אחד וממש כמו כדור שלג, ברגע שהיא מתחילה כל פסולת אחרת שעוברת בביוב רק מצטרפת אליה ובמהירות הסתימה כבר מגיעה עד לכיור שלכם. אילו גורמים יכולים להתחיל את כדור השלג?

 • מגבונים: אחת הסיבות הנפוצות לסתימות בביוב היא השלכה של מגבונים לשירותים. אמנם יותר ידוע לגבי מגבונים רגילים שלא ניתן להוריד אותם באסלה, אבל מגבונים לחים הם בעיה יותר גדולה מפני שאין תקן שמחייב את היצרנים לייצר מגבונים שניתן להשליך באסלה והרבה אנשים משליכים אותם וגורמים לסתימות בביוב.
   
 • שמן ושומנים: בישלתם ונשאר לכם שמן? אל תשפכו אותו לכיור - זה עוד גורם מאוד נפוץ לסתימות בכיור. לא רק שמן בישול, יש גם כל מיני סבונים ושומנים אחרים שמשליכים לכיור וגורמים בסופו של דבר לסתימה בכיור.
   
 • שורשים: זה כבר מעט פחות בשליטתכם היום יומית, אבל חשוב לדעת ששורשים בביוב גורמים לסתימה שאותה הרבה יותר קשה לפתוח. הם שולחן שורש קטן אחד ומהר מאוד מזהים שמדובר במקור מים ושתלטים על כל האיזור.
   
 • פסולת בניין: הרבה סתימות בביוב נוצרות עקב פסולת בניין שלא פונתה כראוי והגיעה לקו הביוב שלכם. יכול להגיע בתוצאה מבנייה או משיפוצים שקרו באיזור של קו הביוב.
   
 • התקנה לא טובה: לפעמים קו הביוב שלכם נועד לסתימות מהיום הראשון. התקנה לא טובה של קו הביוב או הצנרת תגרום במוקדם או במאוחר לסתימות בביוב.

 

פתיחת סתימות בביוב

איך מתבצעת פתיחת סתימות ביוב עם ביובית?

פתיחת סתימות ביוב מתחילה עם שאיבה של הביוב שכוללת שאיבה של המים, הנוזלים וכל הלכלוך שבביוב. לאחר מכן הביובית תשחרר מים בלחץ גבוה על מנת לשטוף את ולנקות את הביוב מכל הלכלוך והשמן שנותר. זה כמובן במידה שאתם יודעים מה מקור הסתימה. במידה וזה לא המקרה ייתכן שתצטרכו לקרוא למאתר נזילות שיאתר את מקור הסתימה באמצעות סיב אופטי.

מחיר פתיחת סתימה בביוב חיצוני

אז כמה עולה פתיחת סתימה באמצעות ביובית? ובכן, מחיר פתיחת סתימה בביוב חיצוני הוא כ-800 ש"ח, מה שאומר שטווח המחירים נע בין 600 - 1,000 ש"ח והוא כולל את פתיחת הסתימה בלבד. אם פתיחת סתימה בביוב כולל שטיפת קו הביוב יהיה בין 900 - 1,200 ש"ח. למחירי ביובית נוספים לחצו כאן.

 

מחיר פתיחת סתימה בביוב בממוצע

מחיר פתיחת סתימה בביוב בממוצע: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

השוואת מחירים לצורך פתיחת סתימות בביוב

מחיר פתיחת סתימות ביוב עם ביובית הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לכמה דברים: כמות המים שצריך לשאוב, האם יש צורך בשטיפה בלחץ גבוה או לא, מורכבות הסתימה וגם הגישה אל הסתימה ואף לחניה.

 

אפילו מעבר לכל אלה המחיר משתנה בהתאם לחברת הביובית שתזמינו. התקשרו לפורטל ביובית בישראל וקבלו עד 3 הצעות מחיר לפתיחת סתימות בצנרת ביוב, אז קדימה! התחילו לערוך השוואת מחירים ותוכלו לחסוך עשרות אחוזים גם על פתיחת סתימה בביוב חיצוני, סתימה קשה ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429


>>>אולי יעניין אתכם על סתימה בביוב בדירה שכורה

פתיחת סתימות קשות עם ביובית או אינסטלטור?

פתיחת סתימות יכולה להסתכם בקפיץ חשמלי בלבד אם מדובר בסתימה פשוטה מאוד בכיור או בשירותים. עם זאת פתיחת סתימות קשות לרוב מצריכה ציוד מיוחד והרבה פעמים גם ביובית. איך תדעו מה תצטרכו?

 

גורם הסתימה אינסטלטור או ביובית?
שורשים ביובית
שומנים בכיור אינסטלטור
מגבונים ביובית
סתימה נקודתית אינסטלטור
פסולת בניין ביובית

 

קראו עוד על שירותי פתיחת סתימות בביוב

לחצו על הכפתור המתאים וקראו עוד של שירותים נפוצים בעת פתיחת סתימות בביוב:

איך למנוע סתימות בביוב?

רוב הפעמים סתימות בביוב נגרמות עקב שימוש שגוי של הדיירים במיוחד במקרה של בניין משותף. איך ניתן למנוע ביוב סתום? אלו הגורמים המרכזיים לסתימות ביוב:

 • שטיפה באופן תדיר: דרך טובה למנוע מצב חירום של סתימה בביוב שלכם היא לבצע שטיפה של הביוב באופן תדיר על מנת למנוע הצטברות של פסולת ולכלוך.
   
 • רשת סינון: דרך נוספת למנוע סתימה בביוב היא באמצעות התקנה של רשת סינון. רק שימו לב שצריך לנקות את רשת הסינון מדי פעם.
   
 • הימנעו מזריקת מגבונים: אולי הגורם מספר אחד לסתימות בביוב הוא מגבונים. מה לעשות? זרקו אותם לפח ותדאגו שגם כל דיירי הבניין והבית עושים זאת.
   
 • זרקו שמן לפח: בישלתם? אל תשפכו את השמן לכיור.במקום זה חכו שהוא יתקרר, שימו אותו בשקית ואז זרקו אותו לפח. רק תדאגו שהשקית סגורה כדי לא להפוך את חווית זריקת הזבל לאפילו פחות נעימה.

 

סתימה בביוב