מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

קבלן ביוב

מתי נצטרך להזמין קבלן ביוב וכמה זה יעלה לנו? מה תחומי האחריות שלו וכיצד נבחר את הקבלן המתאים ביותר לעבודה הנדרשת לנו? הנה כל התשובות לשאלות.

מה תפקידו של קבלן ביוב?

קבלן ביוב אחראי על פעולות שונות הקשורות בתכנון ותחזוקה של מערכות ביוב. במסגרת תפקידו, קבלן הביוב יבצע בדרך כלל תכנון מקיף לתשתית ביוב בבניינים, דירות, מבנים ובתי עסק וגם יסייע במתן פתרונות כאשר יש צורך בשטיפת קווי ביוב בשל הצפות או סתימות ביוב.

 

קבלן ביוב

השוו בין קבלני ביוב מומלצים

דרך פורטל 'ביובית בישראל' ניתן לבצע השוואת מחירים בין קבלני ביוב מומלצים בכל רחבי הארץ. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן באחד מהטפסים המופיעים באתר או לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ואנחנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר מצוינות מקבלני ביוב באזורכם.

כמה עולה להזמין קבלן ביובית?

הנה מחירון קצר אשר מציג דוגמאות למחירים השונים בתחום של הזמנת ביובית. נזכיר כי המחירים אינם מחייבים את הקבלנים ובעלי המקצוע השונים וכל קבלן ביובית עשוי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. 

  • שאיבת בור ספיגה: 800 - 1,000 ש"ח.
  • שאיבת הצפה: 450 - 550 ש"ח.
  • פתיחת סתימת ביוב: 700 - 1,000 ש"ח.
  • ניקוי שורשים בביוב: 1,000 - 1,500 ש"ח.

לעוד מחירים, היכנסו אל מחירון הביובית.

איך לבחור קבלן עבודות ביוב?

בבואכם לאתר קבלן ביוב, כדאי לבדוק את הפרמטרים הבאים:

אישורים: כל קבלן עבודות ביוב צריך להחזיק באישורים מסוימים כמו הרישיון לפינוי של מי שפכים לאתרים ייעודיים, רישיונות מהמשרד לאיכות הסביבה וכדומה. הקפידו לבדוק זאת מאחר ועבודה עם קבלן שאינו פועל על פי החוק, עשויה להוביל לבעיות בהמשך.

 

ציוד: קבלני ביוב מביאים איתם ציוד מיוחד לצורך ביצוע עבודות שונות: רכב ביובית, מצלמות מיוחדות לצילום קווי הביוב, משאבות טבולות ועוד. כדאי לבדוק באיזה ציוד הקבלן משתמש והאם הוא יכול לספק מענה לצרכים שלכם.

 

אחריות: כאשר מזמינים קבלן ביוב, כדאי לשאול אותו מה קורה אם לאחר מספר חודשים הבעיה חוזרת בשנית. אם למשל סבלתם מהצפות של הביוב על בסיס קבוע והזמנתם את הקבלן לסדר זאת, כדאי שתהיה אחריות במידה ותחוו הצפה נוספת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

קבלני עבודות ביוב לבתי עסק

חלק גדול מהפניות שאנו מקבלים הן בעבור טיפול בתשתיות ביוב בבתי עסק שונים כמו בתי קפה, מסעדות, מפעלים, בנייני משרדים, חנויות וקליניקות וכדומה. ניתן להזמין דרכנו שירות קבוע או חד פעמי של קבלני עבודות ביוב גם לטיפול בתשתיות מבנים באתרי בנייה, מעוצות מקומיות, בתי ספר, בתי חולים, מפעלי תעשייה ועוד.

עוד על עבודתו של קבלן תשתיות ביוב

פרט לעבודות שצוינו למעלה, קבלן תשתיות ביוב יכול לספק פתרונות כמו צילום של קווי ביוב, איתור שוחות ביוב, תכנון והקמת מערכות ביוב חדשות במבנה, התקנת מפרידי שומן, החלפה של שוחות ביוב, חיבור של מערכת ביוב חדשה אל המערכת העירונית ועוד. אגב, כאשר מזמינים קבלן ביוב, כדאי לבדוק אם הוא מחזיק בביטוח בתוקף אשר יכסה מקרים בהם נגרמת פגיעה לרכוש כלשהו.