מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית ניידת

נתקלתם בסתימה שהאינסטלטור מתקשה לפתוח בעצמו? זה הזמן לבצע זאת בפשטות ע"י ביובית ניידת - במאמר זה תקראו על מהי בעצם ביובית ניידת? מה החסרונות בה? כמה עולה להשתמש בה? ואיך בהליך פשוט בפורטל ביובית בישראל תוכלו לקבל גישה לבעלי מקצוע באיזורכם המבצעים הליך זה. קראו וגלו.

מהי ביובית ניידת?

ביובית ניידת היא ביובית הנחשבת לקטנה וקומפקטית בגודלה שביכולתה להיכנס אפילו למעלית ולהגיע לאיזורים שאינם נגישים לביובית גדולה כמו דירה בבניין, מרתפים, מקלטים וחניונים - במידה ומדובר בחניון קטן שלא נגיש לכניסת ביובית לחניונים.

באפשרותה של ביובית ניידת לפתוח סתימות קלות, לשאוב ליכלוך מתוך צינורות יחד עם המים המצויים בצינור ולבצע צילום של קווי הצנרת או הביוב באמצעות מצלמה המחוברת לסיב אופטי - בדומה לביובית גדולה.

 

ביובית ניידת

מחיר ביובית ניידת

מחיר שימוש בביובית ניידת לצורכי פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה נע בין 400 - 800 ש"ח. מחיר זה נמוך יותר מעלות אותה פעולה בידיוק הנעשית ע"י ביובית גדולה. יש לקחת בחשבון כי המחירים שצויינו מתייחסים להליך המתבצע בשעות פורמאליות (ימים א' עד ה' ובין השעות : 8:00 - 18:00), כך שאם הזעקתם חברת ביובית ביום או בשעה שמחוץ לטווח השעות שצויין - אתם עשויים לשלם מחיר גבוה יותר בהתאם למחיר "שעות מיוחדות".

מי מעניק שירותי ביובית ניידת?

במידה ואתם מעוניינים לטפל בסתימה בבית שלכם ע"י ביובית ניידת, דעו כי ניתן להשיג סוג שירות זה דרך חברות המספקות שירותי ביובית וגם ע"י אינסטלטורים - חשוב לשים דגש שלא כל אינסטלטור יחזיק בביובית ניידת ולכן מומלץ לבדוק זאת עוד בעת שיחה טלפונית ביניכם.
 

דעו כי נוסף על המידע שאתם מקבלים מאיתנו במאמר זה - אתם יכולים להשאיר את פרטיכם בפורטל ביובית בישראל או לחילופין להתקשר אלינו ותוכלו לקבל עד 3 בעלי מקצוע (חברות ביובית או אינסטלטורים) הפועלים באיזורכם באמצעות שירותי ביובית ניידת וכך תוכלו לחסוך בכסף ובזמני חיפוש וגם לבצע השוואת מחירים בין האופציות שקיבלתם וכל זאת כשירות חינמי וללא התחייבות מטעמכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

חסרונות בביובית ניידת

על אף היכולת שלה לנוע באיזורים שהגישה אליהם בעייתית, חשוב לקחת בחשבון שלביובית ניידת קיימים שני חסרונות עיקריים :

 • מיכל שאיבה קטן - לביובית ניידת יש מיכל קטן יחסית ולכן אין ביכולתה לשאוב מקורות מים גדולים כגון : קווי ביוב, שאיבת בור ספיגה ושוחות ביוב.
   
 • עוצמת שאיבה - במידה ואתם מעוניינים לשאוב ליכלוך מהצנרת הביתית שלכם - לא אמורה להיות בעיה אך במידה ומדובר בשאיבה של תכולת קווי ביוב או מקורות מים גדולים אחרים - דעו כי משאבה של ביובית ניידת נחשבת לפחות חזקה בהשוואה למשאבה של ביובית גדולה.

 

פעולות שביובית ניידת לא יכולה לבצע מדוע?
שאיבת מקורות מים גדולים  מיכל שאיבה קטן 
עוצמת שאיבה אם מדובר במקור מים גדול - עוצמת השאיבה תפחת

איך למנוע סתימות בביוב?

כמו שכבר הוסבר מעלה - שירותי ביובית ניידת מסייעים בפתיחת סתימות באיזורים בעלי גישה בעייתית כמו דירות בבניין, מרתפים ועוד ועל אף ששירותי ביובית ניידת נחשבים לזולים ביחס לשירותי ביובית גדולה - חשוב לזכור כי מדובר בסכום כסף לא מבוטל שניתן לחסוך אותו אם תמנעו את הבעיה עצמה.

 ריכזנו עבורכם מספר טיפים כדי למנוע סתימות בביוב בביתכם:

 • זריקת אשפה לא מתקלה - הימנעו מלהדיח באסלה אשפה שאינה מתכלה כגון - מגבונים, הנאגרים בדפנות הביוב עד להיווצרות של סתימה.
   
 • זריקת שמן לפח - נותרתם עם שאריות שמן של בישול? הימנעו מלשפוך אותו לכיור שלכם - שמן נוטה להיתפס בדפנות הביוב ולהביא לסתימה.
   
 • רשת סינון - התקינו ראשי סינון לפתחי הניקוז של מקלחות וכיורים בביתכם - דבר זה ימנע שאיבה של פסולת בעייתית כמו שאריות שיער ואוכל.
   
 • שטיפת קווי הביוב - במידה והנכם גרים בבניין, רצוי אחת לשנה לבצע ניקוי יזום של קווי הביוב של הבניין ע"י ביובית גדולה כדי למנוע מאגירת פסולת בביוב שגורמת לסתימות.

  לגבי המחיר -  אין מה לדאוג כי במידה ומבוצע הליך מסוג זה בבניין שלכם - עלותו תתחלק בין כולם.

 

מה גורם לסתימה? כיצד למנוע סתימה?
הדחת מגבונים באסלה לזרוק את המגבונים לפח
ריקון שאריות שמן לחור הניקוז בכיור לשפוך את השמן לפח
שאיבת שיערות ושאריות מזון לחורי הניקוז להתקין רשת סינון על חורי הניקוז
הצטברות פסולת בקווי הביוב של כל הדיירים בבניין לבצע שטיפת קווי ביוב אחת לשנה