מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית לחניונים

כאשר נדרש לשאוב הצפה בחניון, ביובית נמוכה היא הפתרון! הזמינו כעת ביובית לחניונים דרך פורטל 'ביובית בישראל' ותוכלו לקבל מענה בעבור שאית הצפות, פתיחת סתימות ביוב ועוד.

מתי נצטרך להזמין ביובית לחניונים?

במקרים בהם נרצה לבצע עבודות ביוב בחניון, נזדקק לסיוע של ביובית לחניונים. ביובית זו לרוב תהיה נמוכה יותר מאשר הביובית הרגילה וכך היא תצליח להיכנס במעברים הצרים והנמוכים הקיימים בחניון. ניתן לומר כי ביובית נמוכה תצליח להגיע למקומות בהם הגישה היא מוגבלת ובכך לטפל בסתימות, הצפות ותקלות נוספות הקשורות לביוב.

 

משאית ביוב נמוכה

ביובית נמוכה למגוון עבודות:

החניון הוא מקום נמוך ולכן אזור זה חשוף הרבה יותר לנזקים הקשורים לצנרת. להלן מספר עבודות נפוצות שניתן לבצע באמצעות ביובית נמוכה:

  • שאיבת הצפות בחניון: לא פעם, נדרש להזמין ביובית עבור שאיבת הצפות מים בחניון. בין אם מדובר על חניון אשר הוצף ממי הגשמים במהלך עונת החורף ובין אם מדובר על הצפה אשר נובעת מתקלה בצנרת או בביוב.
     
  • פתיחת סתימות ביוב: אין ספק שאחת הבעיות הנפוצות בתחום היא פתיחת סתימות בביוב. כאשר הביוב עולה על גדותיו, נדרש מאיתנו לטפל בבעיה בהקדם ובמצב זה תהיה חשיבות מכרעת לזמינות הביובית וההגעה המהירה שלה אל החניון. סתימות ביוב בחניון, יכולות להיגרם בעקבות שורשים בביוב אך גם כתוצאה מפסולת שנזרקה אל הביוב ויצרה סתימה קשה שאינה מאפשרת את זרימת מי השופכין.

מה חשוב לדעת על ביובית לחניון?

הדבר החשוב שכדאי לזכור בעת הזמנת ביובית לחניון הוא שהמיכל של ביובית זו יהיה לרוב קטן יותר מאשר מיכל של ביובית סטנדרטית.

 

במיכל הביובית נהוג לאגור מי שופכין ולכלוך בעת שאיבת הצפות ולכן קיים סיכוי שהביובית תצטרך לבצע את העבודה במספר פעימות, זאת במצבים בהם ישנה הצפה גדולה בחניון.

 

דבר נוסף שכדאי לזכור בנוגע לביובית לחניונים הוא שעוצמת השאיבה שלה תהיה נמוכה יותר וזאת גם אחת הסיבות שלעיתים מזמינים ביובית קטנה גם לעבודות אחרות, אשר אינן מתבצעות בביוב.

זקוקים לביובית קטנה? קבלו עד שלוש הצעות

דרך פורטל ביובית בישראל, ניתן להשוות בין מספר הצעות מחיר שונות, ללא התחייבות להמשך עבודה עם חברה כזאת או אחרת וגם מבלי לשלם בעבור קבלת ההצעה עצמה. כך ניתן לחסוך עליוות ולהוזיל את מחיר השירות. אנו נדע להפנות אתכם אל חברות אשר מספקות שירותי השכרת ביובית קטנה באזור בו נדרש לבצע את העבודה ובהתאם לסוג העבודה הרצויה והנדרשת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

השכרת ביובית נמוכה לחניון פרטי או ציבורי

בין אם מדובר על חניון בבניין מגורים משותף ובין אם תזדקקו להזמנת ביובית לחניונים ציבוריים, קניונים ומרכזי קניות, מתחמי משרדים וכדומה, תוכלו למצוא את השירות כאן אצלנו. חשוב לציין כי מחיר ביובית נמוכה עשוי להיקבע בין היתר לפי סוג החניון, הקומה של החניון שבה נדרש לבצע את העבודה, מועד הזמנת השירות וסוג העבודה.