מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

איתור שוחות ביוב

צריכים לבצע איתור שוחות ביוב? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו בעל מקצוע לביצוע איתור. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר במהירות ובקלות! וכך תוכלו לחסוך כסף!

שוחת ביוב - מה זה בכלל?

שוחת ביוב זה בעצם הפתח שמוביל אל צנרת הביוב. ניתן לזהות את שוחת הביוב בכך שיש לה פתח עגול אשר עשוי מבטון. ניתן לראות את שוחות הביוב כמעט בכל מקום: בכבישים, מדרכות, חצרות, גינות וכדומה.

 

שוחת ביוב

מדוע צריך איתור שוחות ביוב?

יש צורך לבצע איתור שוחות ביוב כאשר שוחת הביוב סמויה ולא ניתן לראותה. לרוב יש צורך לבצע איתור שוחת ביוב כאשר יש צורך לבצע קדיחה ולא רוצים לפגוע בצנרת. בנוסף ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע פתיחת סתימה בביוב ולא ניתן למצוא את השוחת ביוב או יש צורך בעבודות תחזוקה / תיקון תקלות אשר נמצאות בצנרת ולא ניתן למצוא את שוחת הביוב.

איתור שוחות ביוב - איך זה מתבצע?

איתור שוחות ביוב יכול להתבצע בכמה דרכים, אלו הנפוצות ביותר:

 • שרטוטים - הדרך הראשונה היא להוציא את תוכניות הבנייה ולבדוק לפי השרטוט היכן נמצאות שוחות הביוב. לעתים שיטה זו יכולה להיות לא רלוונטית במידה ונעשו הרבה שינויים במבנה.
   
 • אמצעים טכנולוגיים - בשיטה זו מחדירים אל שוחות הביוב אמצעי אלקטרוני שדרכו ניתן למצוא את שוחות הביוב שהפכו סמויות. אמצעי זה הינו מדויק וניתן לדעת בוודאות דרכו היכן נמצאות כל שוחות הביוב לפני שמתחילים לבצע את החפירה.
   
 • רובוטים - בעזרת רובוטים ומצלמות ניתן גם כן למצוא את שוחות הביוב הסמויות באמצעות החדרת המצלמות או הרובוט אל תוך הצנרת. הרובוטים והמצלמות ניתנים לשליטה מרחוק ועליהם ישנה מצלמה אשר מצלמת באיכות גבוהה.

מחיר איתור שוחות ביוב

מחיר איתור שוחות ביוב ראשוני יהיה בממוצע כ-1,000 ש׳׳ח. יש לציין שהמחירים עלולים לעלות ועל מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יש להתייעץ עם מאתר שוחות הביוב. בנוסף, במידה וישנה תקלה במערכת הביוב או יש צורך לבצע שאיבת ביוב או תיקון מסוים של הצנרת יש לקחת בחשבון שהמחיר עולה בהתאם.

מחפשים בעל מקצוע לאיתור שוחות ביוב? השוו וחסכו!

בפורטל ביובית בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לאיתור שוחות ביוב במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך תמצאו בעל מקצוע מומלץ לאיתור שוחות ביוב?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שתזמינו מאתר שוחות ביוב:

 • ביקורות - לאחר קבלת שמו של בעל המקצוע, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - בקשו מבעל המקצוע הצעת מחיר לצורך ביצוע העבודה על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים.
   
 • ניסיון - איתור שוחות ביוב זו אינה עבודה לחאפרים. יש צורך בידע וניסיון לצורך ביצוע איתור שוחות ביוב.
   
 • ציוד - וודאו שלבעל המקצוע יש את הציוד המתאים לצורך ביצוע העבודה.