מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

איך לפתוח סתימה בביוב?

רוצים לדעת איך לפתוח סתימה בביוב? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתשימו כפפות ותתחילו לפתוח את הסתימה. בנוסף, תוכלו להשאיר פרטים ותקבלו כמה הצעות מחיר לפתיחת סתימה בביוב במידה ולא תצליחו!

ממה נגרמות סתימות בביוב?

סתימות בביוב יכולות לקרות ממגוון סיבות, אלו הסיבות הנפוצות ביותר לסתימות ביוב:

  • מגבונים - זורקים מגבונים לשירותים? אל תעשו את זה. מגבונים באסלה הוא הגורם בין ההכי גבוהים שיש לסתימות ביוב, זרקו את המגבונים אל הפח על מנת שתוכלו להימנע מסתימות בעתיד.
     
  • שיערות - הרבה לא יודעים את זה, אבל שיערות שמצטברות בתוך הצנרת או הביוב עם הזמן גורמות לסתימות בביוב, הקפידו לאסוף את השיערות וזרקו אותן לפח.
     
  • מוצרי היגיינה - אל תזרקו מוצרי היגיינה אל האסלה, גם זה גורם לסתימות קשות מאוד.
     
  • שמן - סיימתם לבשל ושפכתם את השמן אל השירותים או הכיור? לא טוב בכלל. שמן שמצטבר בביוב ובצנרת גורם עם הזמן לסתימות קשות שאחר כך מצריכות הזמנת ביובית. 

נסו לפתוח סתימה עם קפיץ

אם ניסיתם כבר להתשתמש בפומפה על מנת לפתוח את הסתימה ולא הצלחתם יכול להיות ששימוש בקפיץ או בשמו השני ספירלה ידנית תוכל לפתור לכם את הבעיה בקלות. השימוש בקפיץ יכול להיות פשוט מאוד אם אתם יודעים איך להשתמש בו בצורה נכונה. מה שצריך בגדול זה להכניס את הקפיץ אל תוך פתח הניקוז ולהכניסו עד שתגיעו לגורם החוסם שיוצר את הסתימה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך לפתוח סתימה בביוב עם מוט ייעודי?

מוט ייעודי תוכלו לרכוש בחנות למוצרי בנייה. המוטות מגיעים בחלקים של מטר ולכן יש צורך לקנות כמה מוטות ולחבר את החוליות שלהם ביחד על מנת שיהיה לנו מוט מספיק ארוך שנוכל להכניס אל הביוב.

 

השימוש במוט ייעודי לפתיחת סתימות לא תמיד יכול לעזור ולעתים אף יוכל לגרום להרבה יותר נזק אם קניתם מוט זול והוא עכשיו נשבר לכם בצנרת. אם קרה והמוט נשבר לכם בתוך הצנרת, ככל הנראה תצטרכו להחליף את הצנרת וזה כבר הופך להיות הרבה יותר יקר מהזמנת ביובית.

 

איך לפתוח סתימה בביוב?

חומר לפתיחת סתימות ביוב

השימוש בחומר לפתיחת סתימות ביוב הוא מסוכן. לפני שתעשו שימוש בחומר לפתיחת סתימות, קראו קצת על הסיכונים שבשימוש החומר או שתתייעצו עם בעל מקצוע על מנת שיסביר לכם איך להשתמש בו מבלי לפגוע בבריאותכם. לאחר שקיבלתם תדרוך על הסיכונים שיש בחומר לפתיחת הסתימות. יש לציין שלא תמיד החומר יהיה אפקטיבי מכיוון ויש מגוון רחב של סתימות. לצורך הדוגמא - חומר לפתיחת סתימות לא יעזור לפתיחת סתימת בטון בביוב.

לא הצלחתם? קראו לביובית!

ניסיתם כבר להשתמש בכל האפשרויות ועדיין לא הצלחתם לפתוח את הסתימה? קראו לביובית שתפתח לכם את הסתימה בקלות ובמהירות בלי שתלכלכו את הידיים ותתאמצו. לביובית יש אמצעים מיוחדים לפתיחת סתימות בביוב כגון פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

השוו מחירים בהזמנת לפתיחת סתימות ביוב

בפורטל ביובית בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום. מה שישאר לכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף.