מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

שאיבת הצפות

המרתף מוצף? זיהיתם הצפה בחנייה או במקלט? זקוקים לסיוע מהיר ומקצועי? הזמינו כעת שירותי שאיבת הצפות מים במחיר משתלם באמצעות ביובית או משאבה מיוחדת. דרך פורטל 'ביובית בישראל' ניתן להשוות מחירים בין מספר חברות מובילות בתחום.

אלו הסיבות הנפוצות להצפות:

לרוב, הצפות נגרמות בשל אחת מהסיבות הבאות:

  • בעיה באיטום: כאשר האיטום בצנרת נפגם או שעבודת האיטום בוצעה מראש בצורה שאינה מקצועית, תיווצר הצפה של מים במקום.
     
  • בלאי של הצנרת: לעיתים, בעיקר כאשר יהיה מדובר על צנרת ישנה מאוד, יווצרו חורים בצנרת, מה שמוביל לנזילות ובסופו של דבר גם להצפות מים.
     
  • סתימה בצינור ביוב: כאשר יש סתימה, המים לא מנתקזים בצורה תקינה, מה שמציף את החדרים בבית. תוכלו לקרוא עוד על הנושא בעמוד המדבר על פתיחת סתימות ביוב.

 

שאיבות הצפה

מחיר שאיבת הצפות

המחיר בעבור עבודה של שאיבת הצפות נע בין 450 ל-550 ש"ח. במידה וידרש שירות בשעות הערב, בערבי חג או בסוף השבוע, המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים. מחיר שאיבת הצפות עשוי להיקבע רק לאחר ההגעה אל המקום ובדיקת מורכבות העבודה.

 

מחיר ממוצע לשאיבת הצפות

מחיר ממוצע לשאיבת הצפות: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

כיצד מבצעים שאיבת הצפות מים?

את השאיבה ניתן לבצע בשתי שיטות שונות, כאשר השיטה הראשונה היא שימוש במשאבה מיוחדת (משאבה טבולה) עם מנוע עוצמתי לצורך הוצאת המים מהחדר או האזור המוצף אל שטח חיצוני.

 

במידה ומדובר בהצפה גדולה או כאשר אין לאן להזרים את המים, נבחר בשיטה השניה להזמין משאית ביוב, אשר תנזק את המים לתוך מיכל הביובית.

 

שאיבת הצפות מים עם ביובית היא דרך מהירה יותר ולרוב תתאים להצפות מורכבות בחללים גדולים. אם אינכם בטוחים מה השיטה המתאימה, תוכלו ליצור איתנו קשר טלפוני ולקבל ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר בעבור השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

כך תפעלו במקרה של הצפה:

הדבר הראשון שיש לעשות במקרה של הצפה הוא לנסות ולעצור את זרימת המים. לא תמיד יהיה אפשר לעשות זאת כמובן אך במקרים רבים, יהיה ניתן לסגור את ברז המים הראשי עד לאיתור מקור הנזילה ובכך לעצור את זרימת המים.

 

במקביל, נמליץ להוריד את זרימת החשמל בשביל שלא יווצרו קצרים חשמליים בעקבות המגע עם המים, מה שעשוי לגרום לנזק גם למוצרים חשמליים בבית. לאחר מכן מומלץ להגן על ציוד יקר ערך ולנסות להזיז כל פריט חשוב שבאזור ההצפה אל חדר אחר בבית.

 

שאיבת הצפות מים

מה עושים בתום ההצפה?

הזמנתם שאיבת הצפות והצלחתם להתגבר על המצב? כעת נמליץ לכם לבצע את הפעולות הבאות:

 

פעולה הסבר

 

איתור נזילות ורטיבות

 

 

אם הנזילה היא בצנרת פנימית, כדאי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בו.

 

 

פנייה אל חברת הביטוח

 

אם יש לכם ביטוח דירה, כדאי לבדוק האם הוא מכסה מקרים של הצפות.

 

בדיקת מערכת החשמל

 

כדאי לבדוק שמערכת החשמל בבית תקינה בתום ההצפה. לשם כך הזמינו חשמלאי מוסמך.

עוד על שאיבת הצפות באמצעות ביובית

פרט לעובדה שהביובית יכולה לבצע את השאיבה בצורה מהירה יותר, נציין גם כי במידה ומדובר על שאיבה של מי ביוב, לא נוכל להזרים אותם לשטח חיצוני מאחר ומדובר על מים מזוהמים. זאת בדיוק הסיבה שלעיתים לא יהיה מנוס מביצע שאיבת הצפות באמצעות ביובית וזאת מאחר ולמשאית זו יש מיכל גדול מאוד אשר אליו שואבים את המים. בסיום פעולת השאיבה, נהג הביובית ישנע את הנוזלים אל אתר מורשה בהתאם לנהלים המוגדרים.

שאיבת מים ממרתף או מקלט

במקרים רבים, בעיקר בשל מים גשמים או פיצוץ בצנרת, נצטרך לבצע שאיבת מים ממרתף או ממקלט. אזורים אלו הם הראשונים שיוצפו במים מאחר ומדובר במפלס התחתון של הבית וכתוצאה מכך יכול להיגרם נזק רב לציוד המצוי בחדרים אלו. בשביל לשאוב את החלל בצורה מהירה, יהיה צורך בהזמנת שירותי ביובית וחשוב לעשות זאת כמה שיותר מהר, לפני שהמים מייצרים עובש על הקירות או פוגעים בתשתית החשמל של הבית.

שאיבת הצפה - שאלות נפוצות:

רגע לפני סיום, ריכזנו לכם מספר שאלות בנוגע לשאיבת הצפות מים:

כיצד נקבע המחיר להזמנת ביובית לשאיבת הצפות?

טיפול בהצפות מים מתומחר לפי מורכבות ההצפה, נוחות הגישה עם רכב הביובית ולעיתים גם לפי סוג החומר הנשאב. 


מה הנזקים שיכולים להיגרם בעקבות ההצפה?

הצפה גורמת לנזקים לרכוש אך גם פוגעת קשות בתשתית הבניין. לאחר ההצפה סביר להניח שנראה פגיעות בקיר, קילופים בצבע, התפתחות של עובש ולעיתים גם פגיעה במערכת החשמל.


מהיכן עשויים להגיע המים בזמן ההצפה?

ייתכן ומדובר במי גשמים, תופעה אשר נפוצה מאוד בעונת החורף. כמו כן המים יכולים להגיע גם מהצנרת במבנה (כאשר יש פיצוץ בצינור) ובמקרים אחרים יהיה מדובר על מי ביוב אשר עולים בשל סתימה או תקלה בצנרת.