מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

שאיבת בור שומן

בור שומן מונע סתימות מהעסק והבית שלנו בכך שהוא מפריד את השומנים ממי השופכים. כל כמה זמן צריך לשאוב אותו? איך מתבצעת השאיבה ומה המחיר? הכל לפניכם בעמוד.

מה זה בור שומן ומה תפקידו?

בור שומן (נקרא גם מפריד שומנים) הוא מיכל המותקן במערכת הביוב ומטרתו היא למנוע משומנים להגיע לצנרת הביוב ובכך לחסום אותה. השומן צף על גבי מים והתא המיוחד דואג להפריד את השומן ממי השופכין ובכך מאפשר למי השופכין להגיע לצנרת ללא שומן. בורות שומן מותקנים הן בבתים ובניינים פרטיים והן בבתי עסק, כשיש בתי עסק אשר מוכרחים להתקין אותו.

שאיבת בור שומן - מתי נצטרך?

בור שומן שמצטבר בו השומן ולא נשאב יכול לגרום לסתימות, משיכת מזיקים ונזק לסביבה. איך יודעים כל כמה זמן צריך לשואב בור שומן? לפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה צריך להיות לכם חיישן שמתריע על כך, וגם אם אין אז שאיבת בור שומן צריכה להתבצע כל 3 חודשים, אלא אם כן קיבלתם על כך אישור שאומר אחרת.

 

שאיבת בור שומן

איך מתבצעת שאיבת בור שומן?

שאיבת בור שומן מתבצעת באמצעות ביובית אשר מכניסה צינור ארוך לבור השומן. הצינור שואב את השומן לתוך מיכל מיוחד שמיועד לשומן וסוגי פסולת שונים. לאחר השאיבה יש לשטוף את בור השומן על מנת למנוע משאריות שומן להסריח ולהתערבב במי השופכין. לאחר שאיבת מפריד שומנים יש צורך בפינוי השומנים לאתר מורשה. בסוף הפינוי ודאו שאתם מקבלים אישור מבעל הביובית על כך שהשומן פונה באתר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

מחיר שאיבת בור שומן

מחיר שאיבת בור שומן נע בין 700 - 900 ש"ח לצורך שאיבה של קוב אחד. כל קוב נוסף ממפריד שומנים יעלה לכם בממוצע בין 150 - 300 ש"ח. לאחר השאיבה יש צורך בשטיפת בור השומן מה שיעלה בין 200 - 300 ש"ח. בסה"כ בממוצע שאיבת בור שומן 2 קוב תעלה לכם 1,250 ש"ח.

 

מחיר שאיבת בור שומן בממוצע

מחיר שאיבת בור שומן בממוצע: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

השוואת מחירים לצורך שאיבת בור שומן

כמו שראיתם מחיר שאיבת בור שומן הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם למספר דברים. קודם כל הוא משתנה בהתאם לגודל בור השומן שאתם צריכים לשאוב, אבל לא רק הוא גם משתנה בהתאם לחברת הביובית שאיתה תסגרו את העסקה.

 

השאירו פרטים או התקשרו לפורטל ביובית בישראל וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור שאיבת מפריד שומנים. זה כדי שתוכלו להשוות בין המחירים שתקבלו ולחסוך במחיר השאיבה הסופי.

 

ניקוי בור שומן

שאילות נפוצות על שאיבת בור שומן?

אתם שואלים והמומחים של ביובית בישראל עונים:

כל כמה זמן צריך לשאוב בור שומן?

שאיבת בור שומן צריך לבצע כל 3 חודשים או מתי שהחיישן האלקטרוני אומר לכם, מה שבא קודם.


איך מונעים משומנים להגיע לביוב?

מומלץ להימנע מלשפוך שמן או שומן לכיור או לביוב.