מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

שאיבת ביוב

הביוב עלה ויש הצפה או שגיליתים סתימה בביוב? במקרה הזה תצטרכו להזמין משאית לשאיבת ביוב. בעמוד שלפניכם תראו את המחיר של שאיבת ביוב, איך מתבצעת שאיבת ביוב ולערוך השוואת מחירים בין שירותי שאיבת ביוב שונים.

מה המחיר של שאיבת ביוב?

מחיר שאיבת ביוב סטנדרטית יהיה בין 600 - 1,000 ש"ח כשהוא לא כולל תשלום אגרה על פינוי מי שפכים. לחצו כאן למחירי ביובית נוספים.

 

מחיר שאיבת ביוב בממוצע

מחיר שאיבת ביוב בממוצע: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

השוואת מחירים לצורך שאיבת ביוב

מחיר שאיבת ביוב הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לכמה דברים. קודם כל הוא משתנה בהתאם לשעות ההזמנה שלכם. המחיר שהוצג בפסקה הקודמת הוא לשעות העבודה הסטנדרטיות (א'-ה' 8:00-18:00). יש לכם שירות חירום? המחיר יעלה.

 

מעבר לכך המחיר משתנה בהתאם לחברת הביובית שתזמינו. תוכלו להתקשר לפורטל ביובית בישראל בשביל לקבל עד 3 הצעות מחיר עבור שאיבת ביוב בעיר שלכם. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב - מתי נצטרך?

יש כמה מקרים שבהם נצטרך להזמין משאית לשאיבת ביוב:

 • הצפה: במקרה שיש הצפה נצטרך להזמין שאיבת ביוב כדי לשאוב את המים מהביוב ומקום ההצפה.
   
 • סתימה: במקרה שיש לכם סתימה בביוב צריך להזמין ביובית לפתיחת הסתימה. אותה ביובית גם תשאב את הביוב במידה ותבקשו ממנה - מה שלרוב יקרה כי יהיה צורך.
   
 • תחזוקה: מומלץ להזמין שאיבת בור ביוב פעם בשנה לפני החורף על מנת לוודא שכל זיהום ולכלוך שמצטבר לא נשאר לאורך זמן רב וגורם לסתימה בביוב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך מתבצעת שאיבת ביוב?

שאיבת ביוב מתבצעת באמצעות ביובית שמכניסה צינור אל קו הביוב ולאחר מכן שואבת את הנוזלים שבתוכו. לאחר מכן לרוב יש צורך בשטיפה של קווי הביוב. במידה ויש סתימה כתוצאה משורשים בביוב יהיה צורך בחיתוך השורשים עם דיזה לפני כן, והרבה פעמים גם יתווסף צילום קווי ביוב במידה ולא יודעים מה מקור הבעיה. היתרון המשמעותי של ביובית הוא כוח השאיבה הגדול שלה, ולכן אינסטלטורים פרטיים כנראה לא יעזרו לכם במקרים האלו.

שירותי שאיבת ביוב

עם ביובית בישראל תוכלו למצוא שירותי שאיבת ביוב שונים לשאיבת בורות ביוב, שומן, ספיגה ועוד. נרחיב:

 • שאיבת שירותים כימיים: הרבה פעמים תנועות נוער במהלך טיולים ומחנות קיץ או במקרה של פסטיבלים שאורכים כמה ימים משתמשים בשירותים כימיים. אמנם לא בדיוק קו ביוב, אבל זה שירות שביובית ובתהליך עצמו הוא בדיוק כמו שאיבת ביוב מקו ביוב מוסדר.
   
 • שאיבת בור ספיגה: במקרים שאין גישה למערכת ביוב כמו מפעלים מותקנים בורות ספיגה שצריך לנקות אותם. לשם כך מזמינים ביובית שעושה שאיבת ביוב, רק מתוך בור הספיגה.
   
 • שאיבת בור שומן: בעיקר בעלי מסעדות ועסקי מזון מכירים את בור השומן מפני שהם מחוייבים להתקין אותו. הבור מפריד את השומנים כדי שלא יזלו לתוך מערכת הביוב הכללית.
   
 • שאיבת הצפות: יש לכם הצפה בבית או במרתף? זה שירות שתוכלו להזמין מביובית על מנת שתגיע ותשאב את המים מהמרתף או מהדירה שלכם ומקו הביוב שככל הנראה עלה על גדותיו.