מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

שטיפת קווי ביוב

בעמוד זה תוכלו לקרוא באילו מקרים יש צורך בשטיפת קווי ביוב, כיצד שטיפה מסוג זה מתבצעת? ואיך בהליך קצר ופשוט תוכלו להשוות בין חברות אינסטלציה ולחסוך בכסף.

באילו מקרים יש צורך בשטיפת קווי ביוב?

המקרים בהם יש צורך בשטיפת קווי ביוב הם:

 • סתימה קיימת בביוב - כאשר קיימת בעיה של סתימה בביוב ומי הביוב עולים על גדותם נוסף על ביצוע שאיבת מי ביוב יש צורך בשטיפת קווי הביוב משאריות מוצקות כגון: מגבונים, שומנים וליכלוך אחר.
   
 • תחזוקה של הצנרת - כשמדובר בצנרת ישנה הנסתמת לעתים קרובות יש צורך בניקוי תדיר וחוזר של הליכלוך הגורם לסתימת מערכת הצנרת ע"י שטיפת קווי ביוב.
   
 • צילום קווי ביוב - יש צורך בשטיפת קו ביוב ע"י ביובית לפני בדיקת תשתיות קיימות או לקראת קנייה של דירה ע"מ לקבל תמונה ברורה על מצב הביוב ללא היסחים מצד הליכלוך.

 

שטיפת קווי ביוב

מחיר שטיפת קווי ביוב

עלות שטיפת קווי ביוב נעה בין 700 ש"ח ל-1,000 ש"ח וכמובן המחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמות המים שיש בה צורך וגם בהתאם לאורך קו הביוב אותו יש לשטוף כמו כן גם הימצאות שורשים בביוב אשר יש לטפל בהם יובילו להתייקרות המחיר
 

מחיר ממוצע לשטיפת קווי ביוב

מחיר ממוצע לשטיפת קווי ביוב: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

השוואת מחירים בין חברות אינסטלציה

כמו שכבר קראתם למעלה- שטיפת קווי ביוב עשויה להיות יקרה ולכן על מנת למצוא חברת אינסטלציה שתסייע בטיפול בבעיה ומבלי שתיאלצו לעבור בין אתרי האינטרנט השונים דעו כי תוכלו להשאיר בפורטל ביובית בישראל את פרטיכם ותוכלו לקבל עד שלוש חברות אינסטלציה ביניהן תוכלו להשוות ולחסוך בכסף רב.

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך מתבצעת שטיפת קווי ביוב

קודם כל צריך לבדוק את הנגישות למקום ולכן אם מדובר באיזור צר ובעייתי תותאם משאית ביובית קטנה. בשלב זה יהיה על חברת האינסטלציה לפתוח את מכסה הביוב. לאחר מכן יחברו ראש לצינור הנקרא 'דיזה' האחראי לעוצמת המים החזקה הנשלחת מהצינור לעבר קו הביוב במטרה להסיר את הליכלוך הקשה בדפנות שלו.

 

שטיפה של קווי ביוב

כל כמה זמן יש לבצע שטיפת קווי ביוב?

שטיפת קווי ביוב יש לבצע ברוב המקרים פעם בשנה אך יש לזכור כי תדירות שטיפת קווי ביוב תלויה בעמידות הצנרת בה מעוניינים לבצע את השטיפה לכן אם מדובר בצנרת ישנה הנוטה להיסתם לעתים קרובות כך יש צורך בשטיפת קווי ביוב לעתים קרובות יותר על מנת למנוע מפסולת מוצקה ושומנים לסתום אותה בשנית.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך לשמור על קווי ביוב תקינים

כאשר מעוניינים לשמר מצב תקין של קווי הביוב והצנרת שלכם כדאי להימנע מכמה דברים עליהם נרחיב מתחת:

 • בשירותים הימנעו מלזרוק מוצרים שאינם מתכלים לאסלה - מגבונים, נייר טואלט לח (כן, גם הוא לא מתכלה לאחר הורדת המים באסלה) ומוצרי הגיינה.
   
 • במטבח הימנעו מלזרוק שאריות קפה ושמנים לכיור כי הם עלולים לסתום אותו עוד לפני שביכלל יגיעו לקווי הביוב.
   
 • בעת ניקיון - כאשר אתם מבצעים ניקיון של הריצפה בעזרת מטאטא או סמרטוט העדיפו לזרוק את הלכלוך לפח ולא לחור ניקוז המים בריצפת הבית שלכם. (נמצא בד"כ בחדר האמבטיה)