מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

פתיחת סתימות בלחץ מים

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה מתבצעת בעזרת ביובית. במצב זה נזרים זרם מים בעוצמה חזקה מאוד וכך נוכל להתמודד עם סתימות קשות ולפרק אותן בקלות.

שירותי פתיחת סתימות בלחץ מים

במקרים רבים בהם נרצה לפתוח סתימות קשות בביוב, נוכל לעשות זאת רק באמצעות שימוש בביובית. השירות הנדרש הוא פתיחת סתימות בלחץ מים, כלומר החדרת מים אל תוך צנרת הביוב, בעוצמה חזקה מאוד, מה שעוזר לנקות את הלכלוך ולבסוף גם לשחרר את הסתימה.

 

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

מחיר לפתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

המחיר הממוצע בעבור שירות זה, נע בין 600 ל-1,000 ש"ח. מחיר זה עשוי להשתנות בעקבות מורכבות הסתימה, האורך של קו הביוב ועוד.

 

מחיר פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה

מחיר פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מתי נזדקק לפתיחת סתימות בלחץ מים גבוה?

סתימות קשות הדורשות פתיחה בלחץ מים גבוה, נוצרות בעיקר בעקבות הסיבות הבאות:

 

הצטברות של מגבונים: במידה וזורקים אל השירותים מגבונים שאינם מתכלים או מתפרקים, תיווצר סתימה קשה בביוב. זו למעשה אחת מהסיבות הנפוצות להזמנת השירות של פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה.

 

שורשים בביוב: במידה וחדרו שורשים אל תוך צנרת הביוב, נצטרך להסיר אותם על ידי שטיפת קווי הביוב. במצב זה לא יהיה מנוס מהזמנת משאית ביוב אשר יכולה לספק את השירות של פתיחת הסתימה עם לחץ גבוה.

 

הצטברות של שמן: ישנם מקרים רבים אשר בהם הביוב נסתם כתוצאה משמן בישול אשר אותו אנו שופכים בתוך הכיור. השמן עשוי להצטבר גם במערכת הביוב ולגרום לסתימות קשות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים ע"י ביובית

סתימות קשות, דורשות התייחסות מיוחדת. סביר להניח כי לא יהיה אפשר לשחרר את הסתימה על ידי הזמנת אינסטלטור וזאת מאחר ונדרש להגיע עד לעומקו של קו הביוב ולהפעיל לחץ גבוה בשביל לנקות ולפתוח את הסתימה.

 

זאת בדיוק הסיבה שנהוג לבצע פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית. במשאית הביוב יש צינורות מיוחדים אשר יכולים לשאוב את הפסולת מהביוב אך גם מספקים מענה לשחרור לחץ מים חמים אשר מפוררים את רוב החומרים שמצטברים בצנרת. 

 

חשוב לציין כי כאשר מזמינים את השירות של פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה, נהוג גם לנקות את קווי הביוב ולבצע עבודה מקיפה אשר תמנע חזרה נוספת של הסתימות. את פעולת הניקוי נמליץ לבצע אחת לתקופה של מספר שנים ואף אחת למספר חודשים, הכל תלוי בתדירות השימוש (למשל במקומות ציבוריים) ובסוג הצנרת.