מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

פתיחת סתימות בטון בביוב

צריכים לבצע פתיחות סתימות בטון בביוב? לא יודעים למי להתקשר? בפורטל 'ביובית בישראל' תוכלו להבין כמה עולה פתיחת סתימות בטון, באילו אמצעים זה מתבצע, איך הן נוצרות ועוד! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף! 

כמה עולה פתיחת סתימות בטון בביוב?

את מחיר פתיחת סתימות בטון בביוב קשה להגיד מכיוון שהוא משתנה בעיקר בין כמות הבטון שיש בביוב, דרך העבודה בה בעל המקצוע יצטרך לעבוד, מידת הנגישות שיש לבעל המקצוע אל קו הביוב וכדומה. אך בכל זאת, טווח המחירים נע בין 1,000 - 5,000 ש''ח. ולפעמים זה יכול להיות גם יותר מזה. תוכלו לעיין במחירון ביובית מפורט.

 

מחיר ממוצע עבור פתיחת סתימות בטון בביוב

מחיר ממוצע עבור פתיחת סתימות בטון בביוב: 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

האמצעים לפתיחת סתיומות בטון בביוב

ישנן כמה דרכים לבצע פתיחת סתימות בטון בביוב, אלה הדרכים הנפוצות ביותר:

 • רובוט לניסור בטון - הרובוט הינו אמצעי טכנולוגי מתקדם אשר יש לו את היכולת לפתוח את הסתימה על ידי ניסור וריסוק הבטון. הרובוט נשלט על ידי שלט רחוק ועליו יש מצלמה אשר עוזרת למפעיל לדייק את הפעולות שהוא עושה.
   
 • ביובית - ניתן לפתוח סתימות בטון בביוב על ידי ביובית. יש לבדוק לפני כן שאכן הביובית מתאימה לסתימות בטון מכיוון שלא כל ביובית מתאימה לפתיחת סתימות בטון.

 

פתיחת סתימות בטון בביוב

איך נוצרות סתימות בטון בביוב?

פתיחת סתימות בטון בביוב הינה בעיה נפוצה ביותר. לרוב זה קורה בעקבות שיפוצים ובנייה, הבטון חודר לקו הביוב או שהפועלים מנסים להיפטר מהפסולת במהירות וזורקים את זה אל תוך הביוב מבלי לחשוב על ההשלכות והנזקים שזה גורם. הסיבה השניה והפחות נפוצה היא יציקות בטון שנוצרו כאשר בנו את קו הביוב או כתוצאה מחדירה של גוש בטון אל מערכת הביוב.

איך תהליך פתיחת סתימות בטון בביוב מתבצע?

על מנת להתחיל לעבוד ולבצע פתיחת סתימות בטון בביוב, בעל המקצוע יצטרך קודם כל לבצע את הדברים האלו לפני תחילת העבודה:

 • אבחון - ראשית, בעל המקצוע יצטרך לבצע אבחון מקצועי לסתימת הבטון בביוב. לרוב בעל המקצוע יבצע שטיפה בלחץ מים גבוה לקו הביוב ולאחר מכן יבצע צילום של קו הביוב. לתהליך זה יש חשיבות רבה מכיוון שאבחון נכון ומדויק יביא לפתיחת הסתימה בצורה מקצועית ללא נזקים.
   
 • תכנון - בשלב זה, בעל המקצוע יצטרך לתכנן את דרך הפעולה בה הוא רוצה לעבוד על מנת לפתוח את סתימות הבטון בביוב.
   
 • שלב הביצוע - קדימה לעבודה. בשלב זה בעל המקצוע יתחיל לעבוד על מנת לפתוח את הסתימות.
   
 • בקרה - לאחר שבעל המקצוע מסיים לבצע את ניסור הבטון בקו הביוב, עליו לבדוק ולוודא ששום דבר לא נפגע ושהסתימה נפתרה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

השוו מחירים לפתיחת סתימות בטון בביוב וחסכו!

בפורטל 'ביובית בישראל' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לבצע השוואת מחירים בקלות ובמהירות. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל במהירות עד 3 הצעות מחיר! מה שנשאר לכם לאחר שקיבלתם את הצעות המחיר לפתיחת סתימות בטון בביוב הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף!