מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בעכו

הצנרת נסתמה? זקוקים לשירותי ביובית בדחיפות? צרו איתנו קשר כעת ותוכלו לערוך השוואה בין חברות שונות אשר מספקות שירותי ביובית בעכו והסביבה. ניתן לקבל מענה למגוון עבודות, החל מפתיחת סתימות קשות בביוב ועד לשאיבת הצפות.

מתי נזמין ביובית בעכו?

ביובית יכולה לשמש אותנו למגוון מטרות. להלן מספר שימושים עיקריים:

 • שאיבת בורות ספיגה: לעיתים נצטרך לשאוב בורות אשר בהם מצויים מי שופכין. בביובית יש מיכל גדול אשר ניתן לשאוב לתוכו את המים ולאחר מכן להעביר אותם אל אזורים מוגדרים, לרוב לצורך טיהור.
   
 • שאיבת הצפות: הצפות יכולות להיגרם מסיבות שונות החל ממי גשמים שמצטברים ועד לבעיות בצנרת או הצפה בביוב. בשביל לשאוב את המים בזמן הצפה, נדרש להשתמש במשאבות עוצמתיות או בביובית אשר שואבת במהרה את המים אל תוך המיכל.
   
 • פתיחת סתימות ביוב: כאשר יש סתימות קשות בעקבות הצטברות של מגבונים, שורשים בביוב, פסולת בניין או שומנים, נצטרך להזמין שירותי ביובית בעכו בשביל לבצע ניקוי של קווי הביוב ופתיחת הסתימה.
   
 • שאיבת בור שומן: ניתן למצוא בורות שומן בבניינים ובתי עסק שונים ואחת לתקופה של 3 חודשים (פחות או יותר) מומלץ להזמין ביובית על מנת לשאוב את הבור.
   

ביובית בעכו

השכרת ביובית בעכו - כמה זה עולה?

ניתן להגיד כי ברוב הגדול של המקרים, המחיר להזמנת ביובית בעכו יעמוד על כמה מאות שקלים. בשביל לספק לכם נתונים ברורים יותר, הוספנו מספר דוגמאות:

 • עלות לפתיחת סתימה של ביוב חיצוני, ללא שטיפת קווי הביוב: 700 - 1,000 ש"ח.
 • מחיר משוער לשאיבת הצפות ממרתף ממחסן או מרתף: 450 - 550 ש"ח.
 • שאיבת בור ספיגה על ידי משאית ביוב בעכו - 800 - 1,000 ש"ח

הערה: המחירים עשויים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה.

שאיבת ביוב בעכו וטיפול בסתימות

בעת הזמנת ביובית בעכו, חשוב לשים לב כי שאיבת הביוב אינה תמיד הפעולה היחידה הנדרשת. במקרים רבים יהיה צורך גם בטיפול בסתימות קשות ולא פעם יהיה צורך בהפעלת צינור המזרים מים בעוצמה גבוהה, על מנת לפורר את הלכלוך והפסולת המצויה בביוב. חשוב לציין כי לעיתים יהיה צורך בצילום קווי הביוב בשביל לספק לבעלי המקצוע תמונה טובה יותר על המתרחש בתוך הצנרת עצמה.

 

השכרת משאית ביוב

הזמנת שירותי ביובית בעכו

להלן מספר טיפים באשר לבחירת חברה אשר מספקת שירותי ביובית בעכו והסביבה:

 • ניסיון: וודאו שהחברה מנוסה וכבר ביצעה עבודות דומות בעבר. יש חשיבות מכרעת למקצועיות והניסיון הן מבחינת זמני הביצוע והן מהבחינה של מתן פתרון מקיף לבעיה.
   
 • מחיר: בשביל לגלות את טווח המחירים בתחום, תוכלו להיכנס אל מחירון הביובית כאן באתר ולהבין מה טווח המחירים לכל עבודה ועבודה. לאחר מכן, יש לבדוק אם המחיר שהתקבל מהחברה הוא מחיר הגיוני.
   
 • המלצות: לאחר שתקבלו הצעת מחיר בעבור ביובית בעכו, נמליץ לכם לבדוק את ההמלצות על החברה. חפשו עליה ביקורות ברחבי הרשת, כולל ברשתות החברתיות. זכרו, המלצות מעידות על לקוחות מרוצים ועל עבודה שסופקה כראוי.
 • זמינות: אין דבר חשוב יותר מאשר זמינות ובמקרים רבים יהיה צורך בהזמנת ביובית בעכו לעבודה דחופה. הדבר רלוונטי לעבודות כמו שאיבת הצפות, פתיחת סתימות בלחץ מים ועוד.