מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בתל אביב

צריכים לפתוח סתימות קשות בביוב או לשאוב את תכולת הביוב? הזמינו שירותי ביובית בתל אביב וקבלו מספר הצעות מחיר כדי לערוך השוואת מחירים. בנוסף בעמוד תראו מה המחירים של ביובית בעיר ואיך למצוא חברת ביובית מומלצת.

השוואת מחירים בין חברות ביובית בתל אביב

הזמנת ביובית בתל אביב הוא שירות מאוד נפוץ, ולכן הרבה פעמים כשתראו את המחירים שלו תבינו שהמחירים בדרך כלל גבוהים יותר מבשאר הארץ. לכן גם חיסכון קטן יחסית בסופו של דבר יכול להסתכם במאות שקלים. הדרך הטובה ביותר להוריד במחיר היא לקבל מספר הצעות מחיר ואז להשוות ביניהן.

 

השוואת מחירים בין ביובית בתל אביב לא צורכת מכם הרבה זמן, במיוחד לא כשעושים אותה דרך פורטל ביובית בישראל. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות ביובית כדי שתוכלו להתחיל להשוות ולחסוך בקלות.

 

 

ביובית בתל אביב

שירותי ביובית בתל אביב שתמצאו ב'ביובית בישראל'

באמצעות פורטל ביובית בישראל תמצאו שירותי ביובית שונים החל משאיבה של הצפה בדירה ועד לחיתוך של שורשים שנכנסו לביוב שלכם:

 • שאיבה של הביוב: שאיבת ביוב בתל אביב לצורך ניקיון של כל הלכלוך והפסולת שהצטברה בקו הביוב שלכם. מומלץ לשאוב את הביוב באופן תדיר פעם בשנה, ולא רק כשיש סתימה או הצפה על מנת למנוע בדיוק את המקרים האלה. מתי לעשות זאת? מומלץ לפני החורף.
   
 • פתיחה של סתימות: יש סתימות קטנות בשירותים או בכיור שפומפה פשוטה יכולה לפתור, אבל יש סתימות שמצריכות ביובית בשביל לפתוח אותן כי הן עמוקות יותר. פתיחת סתימות עם ביובית בתל אביב הרבה פעמים תבוא עם שטיפה של קו הביוב.
   
 • שאיבת הצפות: הביוב עלה על גדותיו? במקרים הזה צריך ביובית שתשאב את ההצפה במרתף, בבית,או במקלט. מלבד שאיבת ההצפה אם אתם רוצים לפתור את הבעיה מהשורש תצטרכו כנראה גם לשאוב את הביוב ולפתוח סתימה.

שאיבת ביוב בתל אביב כולל בורות שומן

שאיבת ביוב בתל אביב היא שירות מאוד מבוקש עקב כך שיש הרבה פסולת בניין, הרבה בתים והרבה דיירים ש"משתמשים" בקווי הביוב והפסולת שמגיעה לשם. במיוחד כשיש כל כך הרבה אנשים הרבה מאד מהם לא ידעו שאסור לזרוק שמן לכיור או מגבונים לשירותים מה שגורם לסתימות.

 

מעבר לכך יש הרבה בנייה ושיפוצים בעיר, מה שמוביל להרבה פסולת בניין  - שהיא גם גורם נפוץ מאוד לסתימות בביוב. לא רק זה בתל אביב יש הרבה מאוד עסקים (במיוחד מסעדות ובתי קפה), לכן יש הרבה מאוד בורות שומן שצריך להזמין ביובית על מנת לשאוב אותם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

מחירים של ביובית בתל אביב

יש הרבה שירותי ביובית אפשריים, מה המחירים של ביובית בתל אביב? ראו במחירון שלפניכם. לא מצאתם את מה שחיפשתם? נסו לראות מחירי ביובית נוספים.

מחירים של ביובית בתל אביב

כמה עולה שאיבת ביוב בתל אביב?

מחיר של שאיבת ביוב לא כולל אגרה על פינוי לאתר מורשה.


600 - 1,000 ש"ח
מה המחיר של חיתוך שורשים בתוך הביוב?

המחיר הוא מחיר התחלתי והוא יכול לעלות וגם להכפיל את עצמו במקרים קשים של שורשים בביוב.


1,000 - 1,500 ש"ח
מה המחיר של פתיחת סתימות עם ביובית בתל אביב?

המחיר כולל שטיפה של קווי הביוב לאחר פתיחת הסתימה לצורך ניקיון יסודי.


900 - 1,200 ש"ח
כמה עולה לשאוב הצפה בתוך הבית?

המחיר יכול להשתנות בהתאם למורכבות העבודה.


450 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר ביובית בתל אביב?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר ביובית בתל אביב:

 • שעת ההזמנה: המחירים שהצגנו במחירון למעלה הם עבור שעות העבודה הסטנדרטיות (א'-ה' 8:00-18:00). אם יש לכם הצפה באמצע הלילה או בחגים ותצטרכו להזמין ביובית אז המחיר בדרך כלל יעלה.
   
 • בניין או בית: הרבה מקווי הביוב בתל אביב "שייכים" לבניינים לעומת בתים. בבניינים יש הרבה שותפים, מה שגורם ליותר פסולת וליותר סתימות. לכן הרבה פעמים שירותי ביובית  בתל אביב יהיה יותר יקרים אם אתם גרים במרכז לעומת בצפון.
   
 • חניה: חשבתם שקשה למצוא חניה בתל אביב? אתם צודקים, וזה לא רק לכם. גם משאיות ביוב בתל אביב לא מצליחות למצוא חניה. למה זה משנה? המרחק של ביובית מפתח הביוב וחיפוש החניה מעלים את מחיר הביובית.
   
 • חברת הביובית: לא כל חברת ביובית בתל אביב תיקח לכם מחיר זהה אפילו אם מדובר על אותה העבודה. לכם מומלץ לבצע השוואת מחירים ככה תוכלו לחסוך משמעתית במחיר הביובית.

 

שאיבת ביוב בתל אביב

פתיחת סתימות בתל אביב עם ביובית

יש כמה מקרים שמצריכים פתיחת סתימות עם ביובית בתל אביב. המקרה הנפוץ ביותר הוא שומנים (סבונים ושמן בישול) ומגבונים. אלה שני דברים שמומלץ להרחיק מהביוב שלכם. מה שתעשה הביובית הוא החדרה של הצינור של ושאיבה של כל הנוזלים (והמוצקים) בביוב.

 

הרבה קווי ביוב לא עוברים תחזוקה שוטפת והסתימות הן רציניות, לכן אחרי השאיבה לרוב יהיה צורך לשטוף את קו הביוב בלחץ מים גבוה לצורך ניקוי יסודי. אבל עדיין לא הזכרנו את הסתימה הבעייתית מכל - שורשים בתוך הביוב. במקרה הזה יש צורך בדיזה מיוחדת של הביובית שחתוך את השורשים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

איך להימנע מסתימות בביוב?

יש כמה דברים שניתן לעשות על מנת להימנע מסתימות בביוב שמצריכות הזמנת ביובית בתל אביב:

 • מגבונים ומוצרי היגיינה - זורקים מגבונים ומוצרי היגיינה לאסלה? הימנעו מכך ככל הניתן. מגבונים ומוצרי היגיינה גורמים לסתימות קשות בביוב.
   
 • שמן - סיימתם לבשל ושפכתם את השמן באסלה או בכיור? אל תעשו את זה. שמן שמצטבר בביוב גורם בסופו של דבר גם כן לסתימות קשות בביוב.
   
 • שיערות - אם אתם זורקים שיערות לאסלה, מומלץ להפסיק גם עם זה. ההמלצה הכי טובה היא לאסוף אותם ולזרוק לפח על מנת שלא תיווצר סתימה בביוב.

 

שירותי ביובית בתל אביב

איך מוצאים חברת ביובית מומלצת בתל אביב?

בשביל למצוא חברת ביובית מומלצת בתל אביב יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק:

 • המלצות: אי אפשר למצוא ביובית מומלצת בלי לחפש המלצות. בדיקה מהירה ברשתות החברתיות ובגוגל תעזור לכם למצוא המלצות על ביובית בתל אביב בקלות.
   
 • זמינות: לפעמים צריך להזמין ביובית בתל אביב שתגיע בדחיפות כי כל מי השפכים עלו על גדותיהם, לכן חשוב לוודא שאתם מזמינים חברת ביובית שתהיה זמינה
   
 • ביובית מתאימה: לא כל ביובית מספקת בהכרח את השירותים שאתם צריכים, לכן חשוב להגיד מה השירות שאתם צריכים. לדוגמה אם יש לכם צורך בביובית לקו ביוב שנמצא בחניון מדובר בביובית נמוכה שמיוחדת לחניונים.

הזמנת ביובית בתל אביב - איך תדעו מתי זה דחוף?

אז איך תדעו מתי אתם צריכים ביובית בתל אביב בדחיפות? במידה ואתם מזהים שיש לכם סתימה בכמה מוקדים שונים בבית ומי השפכים מתחילים לעלות למעלה, יש להזמין ביובית בהקדם האפשרי על מנת שתמנעו הצפה של מי שפכים בבית שלכם.

 

דחיפות להזמנת ביובית בתל אביב:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

ביובית בתל אביב או אינסטלטור לפתיחת הסתימה?

יש סתימות שנפתחות פשוט עם פומפה או קפיץ חשמלי, ובמקרה הזה תוכלו להזמין אינסטלטור. אבל איך נדע אם אנחנו צריכים להזמין ביובית בתל אביב או אינסטלטור? ניתן למצוא ביובית שתצלם את קווי הביוב כדי להבין את הבעיה ואז אם היא כבר שם היא גם תפתור אותה.

 

מה הסיטואציה? את מי להזמין?
מגבונים לחים בביוב ביובית
סתימה בודדת בכיור אינסטלטור
חדירה של שורשים ביובית
שיערות אינסטלטור

 

שאלות נפוצות על ביובית בתל אביב

אתם שואלים והמומחים של ביובית בישראל עונים:

מתי נצטרך להזמין ביובית בתל אביב?

צריך להזמין ביובית בתל אביב במקרה של סתימות קשות בביוב, שאיבת הצפות ושאיבת ביוב (כולל בורות שומן).


כל כמה זמן מומלץ לעשות שאיבת ביוב בתל אביב?

תלוי איפה אתם גרים, אבל אם אתם גרים במרכז בתל אביב איפה שיש הרבה בנייה והרבה דיירים (בעיקר עם תחלופה גדולה) מומלץ להזמין ביובית לשאוב את הביוב באופן תדיר כל 8 חודשים. במקומות יותר שקטים פעם בשנה יספיק.