מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בראש העין

כאן תקראו על שירותי ביובית בראש העין הנחשבים לנפוצים, כמה זה עולה, מתי ניעזר בשירותים אלו, כיצד זה מתבצע, איך למנוע סתימות חוזרות וגם איך ניתן דרך פורטל ביובית בישראל להשוות בין חברות הביובית השונות באזורכם ולחסוך בזמן ובכסף - קראו וגלו. 

אילו שירותי ביובית בראש העין נחשבים לנפוצים?

ביכולתה של הביובית לבצע פעולות מגוונות. מתחת נציג בפניכם את הפעולות הנפוצות שבגינן משתמשים בשירותי ביובית בראש העין:

 • פתיחת סתימות שורשים בראש העין - לעתים, שורשי העצים נוטים לחלחל ולבקוע באזורים עמוקים מאוד באדמה, לעתים אף מצליחים לחדור לצנרת הביוב ולגרום לנזק בלתי הפיך. במקרים בהם אכן מדובר בסתימה בביוב כתוצר של שורשים שחדרו אליה, יהיה על שירותי ביובית בראש העין תחילה לשאוב את מי הביוב שזלגו מחוץ לביוב לתוך מיכל שאיבה המחובר לביובית ולאחר מכן לחתוך את השורשים ע"י ראש דיזה מיוחד ועוצמתי.
   
 • שאיבת ביוב - אז בהקשר לנושא הקודם, ביכולתה של ביובית לשאוב ליטרים גדולים של נוזלים וליכלוך מתעלות ביוב וזאת תוך שימוש בצינור ואקום עוצמתי וגדול.
   
 • שטיפת קווי ביוב - בד"כ לאחר שצוות ביובית בראש העין פותח סתימה ושואב את הליכלוך מתעלות הביוב, הוא עשוי לבצע לשטוף את קווי הביוב שזה עתה נפתחו וזאת תוך שימוש בצינור המשחרר מים נקיים.


שאיבת מי ביוב על ידי ביובית בראש העין

מחירון שירותי ביובית בראש העין והסביבה

מתחת נציג בפניכם מחירים לדוגמה של שירותי ביובית בראש העין הנחשבים לנפוצים:

מחירון שירותי ביובית בראש העין

שאיבת ביוב בראש העין

המחיר מיוחס לשאיבת המים בלבד ללא תשלום אגרת מי השופכין למתקני טיהור והתפלה.


600 - 1,000 ש"ח
שאיבת בור שומן בראש העין

שאיבת פסולת מוצקה ושומן שנאגר כתוצאה משמן שנשפך בצנרת.


700 - 900 ש"ח
פתיחת סתימות ביוב בראש העין

מתייחס לפתיחה בסיסית של ביוב. המחיר צפוי להתייקר במידה ואין גישה נוחה לביוב.


700 - 1,000 ש"ח
שטיפת קווי ביוב

המחיר הינו בהתחשב באורך הקווים הנ"ל.


700 - 1,000 ש"ח
שאיבת בור ספיגה

המחיר מתייחס לקוב (1,000 ליטרים) של מים. על כל קוב מים שמתווסף יחולו חיובים נוספים.


800 עד - 1,000 ש"ח
פתיחת סתימות שורשים בראש העין

חיתוך שורשים ע"י ראש דיזה מיוחד המחובר לביובית.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

לבדיקת מחירים מלאה, היכנסו למחירון ביובית המלא.

מתי נצטרך להסתייע בביובית בראש העין?

אם אתם תוהים מהם המקרים בהם יהיה עליכם לקרוא לשירותי ביובית בראש העין - הנה לכם מתחת:

 • הצפה - במקרים בהם מי הביוב עלו על גדותם עקב סתימה או ריבוי מי גשמים והחלו להציף את הרחוב או אם מדובר בהצפה בתוך חללים מוגבלים תנועתית כמו בחניון (במקרה כזה תזדקקו לביובית נמוכה יותר לחניונים) יהיה עליכם להזעיק שירותי ביובית ע"מ שישאבו את המים קודם כל כדי למנוע הצפה או למנוע הצפה חמורה יותר.
   
 • פתיחת סתימות - ביכולתה של הביובית לפתוח סתימות ברמה בינונית עד קשה בצורה מהירה תודות לצינור הואקום העוצמתי שלה. גם במידה ומדובר על הצפה בתוך דירה או בית פרטי, אליהם לא ניתן להכניס רכב ביובית גדול - תוכלו לשם כך להסתייע בביובית ניידת שקטנה בהרבה אך אידיאלית כמעט באותה המידה כמו אחותה הגדולה.
   
 • תחזוקה - ישנם פעולות תחזוקה שמבצעת ביובית, כמו שאיבת בורות שומן, אותם ניתן למצוא בעיקר במפעלי מזון ומסעדות. בנוסף לכך יש צורך בתחזוקה הקשורה במערכת הביוב ברחובות ומומלץ לפני עונת הגשמים וההצפות - חשוב להותיר את קווי הביוב הציבוריים כמה שיותר נקיים ופנויים גישתית ע"מ למנוע הצפות עתידיות. 

כיצד מתבצעת שאיבת ביוב ע"י ביובית?

שאיבת ביוב בראש העין מתבצעת ע"י צינור ואקום עוצמתי המחובר אל מיכל גדול אליו צפויים להישאב הנוזלים שהוא שואב. מנסיון אישי של צוות פורטל ביובית בישראל, לעתים קרובות עשוי להתבצע צילום רוחבי של קווי הביוב לאחר שאיבת המים בו וזאת ע"מ לשלול פגיעות או חסמים נוספים בצנרת שזה עתה רוקנה.

קחו בחשבון שמדובר על פעולה המתבצעת בתשלום נוסף שלרוב נע בין 1,300-1,800 ש"ח ומתומחר לפי מורכבות הצילום ולפי אורך הצנרת שיש לצלם וכמו כן, גם כערבות לבטח את עלותו היקרה של הסיב האופטי, האחראי על התיעוד.

השוו מחירי ביובית בראש העין וחסכו!

דרך פורטל ביובית בישראל תוכלו לקבל עד 3 חברות המציעות שירותי ביובית בראש העין, ביניהן תוכלו להשוות במחירי העבודות עוד דרך הטלפון ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף. השאירו את פרטיכם בטופס המצורף מתחת וקבלו מאיתנו בחינם וללא התחייבות בעלי מקצוע ישר לנייד שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

ממה מורכב מחיר שירותי ביובית בראש העין?

אם אתם תוהים מהם ההיבטים המשפיעים על מחירי ביובית בראש העין, קיבצנו לכם כמה מהם מתחת:

 • גישה - במידה ולא קיימת גישה נוחה לרכב הביובית לפתח הביוב או במידה ויש צורך בביובית מיוחדת לחניונים - צפו להתייקרות במחיר.
   
 • שעות עבודה - במידה והזעקתם שירותי ביובית בראש העין בשעות לא פורמאליות כמו בחג, בסופ"ש או בחגים, עלות השירות צפויה להתייקר בהתאם.
   
 • בית או בניין - אם תיעזרו בביובית לצורך שאיבת קו ביוב עבור בניין - המחיר יהיה יקר יותר מאשר אם תזדקקו לאותה עבודה בבית פרטי וזאת מפני שקווי ביוב של בית פרטי הינם קטנים יותר וכאלו שניתן לשאוב תוך זמן קצר יותר.
   
 • נקיון ידני - ישנם מקרים בהם יהיה על איש צוות של חברת הביובית לנקות את פנים הביובית ולנקות אזורים שאין ביכולתה של ביובית לנקות בעצמה ובמקרים כאלו - מחיר השירות צפוי להתייקר.


שירותי ביובית בראש העין

איך ניתן למנוע סתימות חוזרות בביוב?

לאחר ונעזרתם בשירותי פתיחת סתימות בראש העין ע"י ביובית, חשוב שתדעו שיהיה עליכם להקפיד על מספר כללים ע"מ לשמר את המצב:

 • פסולת מוצקה - המנעו מלזרוק פסולת מוצקה שאינה מתקלה כמו: מגבונים, שאריות פלסטיק ומוצרי הגיינה לתוך האסלה או הכיור.
   
 • שומן - בישלתם וצריכים לרוקן את שאריות השמן מהסיר? נמליץ לכם להימנע מלשפוך אותם בכיור מפני שזה עשוי לגרום להצטברות של השומנים האלו בצנרת של הבית ובסופו של דבר לסתימה.
   
 • שיער - בליעה של שיער בחריצי ביוב היא אחת מהסיבות הנפוצות המובילה לסתימה בצנרת. צוות פורטל ביובית בישראל ימליץ לכם לאחר רחצה או הברשה של שיער בסמוך הכיור - לאסוף את שאריות השיער ולזרוק לפח.

איך לאתר חברת ביובית מומלצת בראש העין?

 • נסיון - בררו מידע על שנות הותק שבהן מחזיקה חברת ביובית באזורכם. העדיפו להעסיק חברה המחזיקה במספר שנות ותק לפחות. הסיבה לכך היא שככל ששנות הותק יותר גדולות, כך הנסיון שצברה בשנים אלו ימנע מחברת הביובית לבצע טבות במהלך עבודתה.
   
 • השוואת מחירים - לאחר שתקבלו מפורטל ביובית בישראל עד 3 חברות ביובית בראש העין תוכלו לברר מחירים מכל אחת מהן עוד בטלפון וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם זמן.
   
 • חוות דעת - בנוסף להשוואת המחירים שתוכלו לבצע דרכנו, תוכלו לחפש חוות דעת באינטרנט עבור כל חברת ביובית שתקבלו מאיתנו ודרך קריאת הביקורות תוכלו להסיק מסקנות שיסייעו לכם לבצע בחירה מושכלת.

שאלות בנושא ביובית בראש העין

מתי יש לבצע שאיבת ביוב בראש העין?

במקרים בהם הביוב שלכם סתום וגם אחת לשנה בממוצע כאמצעי מניעה.


תוך כמה זמן מגיע רכב ביובית בראש העין?

מאוד תלוי במועד בו הזמנתם אותה אך לרוב - בין חצי שעה עד שעה מהרגע בו שוחחתם עם חברת הביובית.


מה כדאי לבדוק לפני שאני מזמין שירותי ביובית בראש העין?

צוות פורטל ביובית בישראל ממליץ לבדוק חוות דעת, גודל נסיון בשוק וגם להשוות במחירי ההצעות שתקבלו.