מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בראשון לציון

צריכים שירותי ביובית בראשון לציון? בעמוד שלפנים תוכלו לראות מה המחיר של ביובית בעיר ולערוך השוואה בין ביוביות לגבי המחירים וכדי למצוא חברת ביובית מומלצת.

שירותי ביובית בראשון לציון

דרך ביובית בישראל תוכלו למצוא את כל שירותי הביובית שתחפשו. לדוגמה:

 • פתיחת סתימות: יש סתימות קטנות בכיור או בשירותים שתוכלו לפתוח עם אינסטלטור פרטי, אבל במקרה של סתימות יותר רציניות כמו מגבונים לחים או הצטברות שומנים תצטרכו להזמין ביובית לפתיחת סתימות בראשון לציון.
   
 • ביובית קטנה לחניונים: במקרים שאין גישה לביובית גדולה, כמו במקרה של חניונים יש צורך להזמין ביובית מיוחדת. שימו לב שביובית נמוכה בראשון לציון אכן נכנסת לחניונים אבל היא גם יותר קטנה, ולכן היא תצטרך לעשות את העבודה ביותר פעימות.
   
 • ניקיון בלחץ: שטיפה של קווי הביוב בלחץ מים גבוה לצורך ניקיון יותר יסודי או לצורך תחזוקה בסיסית. לפעמים בנוסף לשטיפת קווי הביוב בלחץ מים יהיה צורך בבן אדם שגם ינקה עם הידיים.
   
 • חיתוך שורשים: אם הגיעו שורשים לביוב שלכם אתם נמצאים בבעיה קצת יותר חמורה מאשר סתימה רגילה, מפני שהביובית תצטרך לחתוך את השורשים ולאחר מכן לשטוף את קו הביוב מפני שהשורשים הרבה יותר חזקים ממגבונים או סבונים.
   
 • שאיבת ביוב: שאיבה של מי הביוב עם ביובית בראשון לציון. בשביל למנוע סתימות או הצפות בביוב מומלץ להזמין ביובית בראשון לציון בערך פעם בשנה וכדאי לפני החורף כדי שלא תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נעימה.

 

ביובית בראשון לציון

מה המחיר של ביובית בראשון לציון? ראו מחירון

ביובית יכולה לעשות הרבה דברים, לכן מחיר שירותי ביובית בראשון לציון משתנים בהתאם לשירות שתצטרכו. הוספנו לכם למחירון לדוגמה. תוכלו לראות מחירים נוספים של ביובית במחירון המלא.

מחירון ביובית בראשון לציון

כמה עולה שאיבת ביוב בראשון לציון?

מחיר של שאיבת ביוב בראשון לציון עם ביובית בשעות העבודה הרגילות.


600 - 1,000 ש"ח
מה המחיר של פתיחת סתימות בראשון לציון?

המחיר יעלה במידה ויש קושי במקומות חניה לביובית.


700 - 1,000 ש"ח
כמה עולה חיתוך של שורשים בביוב?

המחיר הוא לחיתוך השורשים בלבד לא כולל פתיחת סתימה.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוואת מחירים בין חברות ביובית בראשון לציון

כמו שראיתם בפסקה למעלה מחיר ביובית בראשון לציון משתנה בהתאם לסוג השירות, אבל לא רק - הוא גם משתנה בהתאם לחברת הביובית שתזמינו. תוכלו לדבר עם מספר חברות ביובית בראשון לציון ולקבל מספר הצעות מחיר כדי להשוות בין המחירים שתקבלו ולחסוך.

 

התקשרו לצוות הטלפוני של פורטל ביובית בישראל וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור שירותי ביובית בראשון לציון כדי שתוכלו להתחילן להשוות ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

הזמינו חברת ביובית מומלצת בראשון לציון

איך מוצאים חברת ביובית מומלצת בראשןו לציון? בדקו את הדברים הבאים:

 • המלצות: אחרי שקיבלתם את השם של חברת הביובית בראשון לציון חפשו את השם שלהם ברחבי האינטרנט אחר המלצות מלקוחות קודמים שהיו להם.
   
 • זמינות: כמובן שזמינות היא אחד הדברים הכי חשובים. לעיתים אנחנו צריכים ביובית בראשון לציון באופן דחוף כמו במקרה של הצפה שאנחנו צריכים לשאוב מהבית שלנו. שימו לב שבחורף הזמינות היא פחות גבוהה אז תהיו מוכנים מראש.
   
 • מחיר: כשמשווים בין משאיות ביוב בראשון לציון אי אפשר לא להזכיר את המחיר. הפער במחירים יכול להיות מהותי של כמה מאות שקלים בין חברת ביובית אחת לשנייה.

ביובית בראשון לציון לפתיחת כל סוגי הסתימות

הזמינו ביובית ברשון לציון לצורך פתיחת כל סוגי הסתימות. החל מחיתוך של שורשים בביוב ועד פתיחת סתימה כתוצאה ממגבונים לחים או שמנים ושומנים שסתמו את הביוב. איך מונעים סתימות כאלו בעתיד?

 

גורם הסתימה איך למנוע?
שורשים שנכנסו לביוב הזמינו גנן לכרסום שורשים
מגבונים לחים בביוב הימנעו מזריקת מגבונים בשירותים
שמן שומנים הימענו מזריקת שמן בישול ושמנים אחרים לכיור