מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית ביהוד

יש לכם סתימה קשה בבית? הביוב לא מפסיק לעלות? אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה המטרידה הזו. מיד נסביר כמה עולה להזמין ביובית ביהוד ואיך אתם בתור לקוחות תוכלו לחסוך לא מעט כסף במחיר של השירות.

השוואת מחירים של ביובית ביהוד

לפני הזמנת שירותי ביובית מומלץ לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים. אתר "ביובית בישראל" מאפשר לקבל מספר הצעות מחיר בקלות ובמהירות עבור מגוון שירותים כמו פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב והצפות.

 

השוואת מחירים מסייעת בבחירת נותן השירות המתאים ביותר לצרכים ולתקציב וחוסכת כסף רב.
 

ביובית ביהוד

מהו מחיר ביובית ביהוד?

שירותי ביובית ביהוד מגוונים מאוד ולכן המחירים משתנים בהתאם לסוג השירות הנדרש. הוספנו לכם דוגמאות למחירון אך למחירון ביובית המלא, והמעודכן ביותר מומלץ להיכנס באתר שלנו.

 • מחיר חיתוך של שורשים בביוב ביהוד: המחיר אינו כולל את פתיחת הסתימה, 1000 - 1500 ש"ח.
   
 • מחיר פתיחת סתימה בביוב ביהוד: 700 - 1000 ש"ח.
   
 • מחיר שאיבת ביוב ביהוד: 600 - 1000 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לשאיבת ביוב ביהוד

מחיר ממוצע לשאיבת ביוב ביהוד: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

פתיחת סתימות ביוב ביהוד: מתי תצטרכו?

כאשר הסתימה חמורה ולא ניתן לפתור אותה באמצעים ביתיים כמו פומפה או סודה קאוסטית יש להזמין שירות של פתיחת סתימות ביוב ביהוד. סימנים לסתימה חמורה כוללים גלישה של מי ביוב, ריחות רעים במיוחד וקולות גרגור מצנרת הביוב.

 

כמו כן אם הסתימה חוזרת על עצמה בתדירות גבוהה ייתכן שישנה בעיה רחבה יותר במערכת הביוב המצריכה בדיקה וטיפול מקצועי על ידי ביובית.

באילו מקרים תצטרכו לבצע שאיבת ביוב ביהוד?

שאיבת ביוב ביהוד נדרשת במגוון מצבים בהם מערכת הביוב אינה מתפקדת כראוי. במקרים של סתימה חמורה הגורמת לגלישת מי ביוב, הצפה של חצרות, הצפת מרתפים או מקלטים יש צורך בשאיבת ההצפה באופן מיידי כדי למנוע נזקים בריאותיים וסביבתיים.

 

כמו כן שאיבת ביוב נדרשת במקרים של הצטברות נוזלים בבורות ספיגה או בורות שומן ריחות רעים עזים העולים ממערכת הביוב או כאשר קיימת תקלה במערכת הביוב המרכזית. במקרים אלו הזמנת שירותי ביובית לשאיבת הביוב הינה הפתרון היעיל והמהיר ביותר לפתרון הבעיה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

שירותי ביובית ביהוד: כל העבודות הנפוצות

 • פתיחת סתימות ביוב: הביובית מספקת שירותי פתיחת סתימות קשות ועיקשות שאינן ניתנות לפתיחה באמצעים ביתיים פשוטים. הפתיחה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה המוזרם דרך צינור אל תוך מערכת הביוב או באמצעות כלים ייעודיים כמו ספירלות חשמליות המפרקות את הסתימה.

 • שאיבת ביוב: הביובית שואבת הצפות שנגרמות כתוצאה מסתימות גשמים עזים או תקלות אחרות. בנוסף היא שואבת בורות ספיגה, בורות שומן (נפוץ במסעדות ובתי עסק) ומגוון פסולת נוזלית אחרת המצטברת במערכות ביוב ותשתיות.

 • ניקוי קווי ביוב: הביובית מבצעת שטיפה יסודית של קווי הביוב בלחץ מים גבוה להסרת שומנים משקעים ולכלוך שהצטברו על דפנות הצינורות. פעולה זו מונעת היווצרות סתימות עתידיות ומסייעת לתקינות מערכת הביוב.

 • צילום קווי ביוב: הביובית מצוידת במצלמה ייעודית המוחדרת לתוך הצנרת. צילום קווי הביוב מאפשר לאתר במדויק את מיקום הסתימה לזהות סדקים שברים חדירת שורשים ובעיות נוספות במערכת ובכך מסייע בתכנון הטיפול המתאים ביותר.

 • בדיקת צנרת חדשה: לפני חיבור צנרת ביוב חדשה למערכת הקיימת חשוב לבדוק את תקינותה. הביובית מבצעת בדיקות שונות לוודא שאין נזילות סדקים או בעיות אחרות שעלולות לגרום לבעיות בעתיד.

 • שאיבת הצפות: במקרים של הצפות הביובית שואבת את המים והבוץ ומפנה אותם למקום מורשה. שירות זה חיוני במקרים של הצפות במרתפים, חניונים, מעליות ומקומות נוספים בהם הצטברות מים עלולה לגרום לנזקים.

 • ריקון שירותים כימיים: שירות זה מיועד לשאיבת ופינוי פסולת משירותים ניידים הנפוצים באתרי בנייה אירועים ופעילויות שונות בהן אין שירותים קבועים.