מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית באשקלון

הביוב עלה על גדותיו? שוקלים להזמין שירותי ביובית באשקלון אך לא בטוחים אם כדאי? במאמר זה נסביר מתי יש צורך בשירותי ביובית, כיצד עבודתה מתבצעת? נראה לכם הצעות מחיר אמיתיות ומה משפיע עליהן ואיך תוכלו בהליך קצר ופשוט להשוות ולחסוך בכסף רב.

מתי נזדקק לשירותי ביובית באשקלון?

ביובית באשקלון מטפלת בשלל בעיות הקשורות בביוב ובצנרת אשר נסביר על כמה מהן מתחת:

 • פתיחת סתימות - כאשר הביוב עולה על גדותיו זה עשוי להעיד על סתימה שנוצרת בין אם ע"י פסולת מוצקה כמו מגבונים ומוצרי הגיינה ובין אם ע"י שומנים שמצטברים גם הם על דפנות הביוב.

  הביובית תבצע פתיחת סתימה בלחץ מים שיביא לניתוק של הגורם לסתימה ולפתיחת הסתימה עצמה.
   
 • שאיבת בור שומן - שומנים הם אחד הגורמים העיקריים לסתימת הביוב לכן הוקמו בורות ייעודיים לכך. שאיבת בור שומן נמצא בד"כ במבנים ציבוריים ומפעלים, על מנת להימנע מהצפה של בור זה, יש לבצע שאיבה של השומנים כל 3 חודשים בממוצע ע"י שירותי ביובית באשקלון.
   
 • שאיבת הצפות - כאשר ישנה הצפה בעקבות הצטברות מי ביוב או מי גשמים בתעלות הביוב זה עשוי לגרום להצפות המסכנות רכוש וחיים. שירותי ביובית באשקלון יבצעו שאיבה עוצמתית ע"י צינור המחובר למיכל גדול אליו יובלו מים אלו ומשם ניתן להעבירם להתפלה או להטמנה.

ביובית באשקלון

מחיר שירותי ביובית באשקלון

ריכזנו עבורכם מספר הצעות מחיר אמיתיות שקיבלנו מחברות ביובית באשקלון. קחו בחשבון שמחירים אלו עשויים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ולזמן בה היא בוצעה.

מחירון שירותי ביובית באשקלון

פתיחה של סתימה בביוב

המחיר הוא לשאיבת ביוב רגילה ולא כולל שטיפת קווי ביוב.


700 - 1,000 שקלים
שאיבת הצפות ע"י ביובית באשקלון

לא כולל תשלום אגרה על הובלת המים למתקני התפלה והטמנה.


450 - 550 ש"ח
חיתוך שורשים בביוב

המחיר כולל את חיתוך השורשים בביוב  ע"י לחץ מים גבוה,שאיבתם ושטיפת קו הביוב עצמו.


1,000 - 1,500 ש"ח
שאיבת בור שומן

העלות עבור שאיבה של עד קוב בודד (1,000 ליטרים). כל קוב נוסף יעלה בין 150 ל -250 ש"ח.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד מתבצעת עבודה של ביובית באשקלון

משאית ביוב או בשמה המקצועי 'ביובית' הינה משאית בעלת שני צינורות המחוברים למיכל גדול על גב המשאית. תפקידם:

 • צינור 1 - אחראי במקרים המצריכים שאיבה של מים מתעלות ביוב וגם שאיבה של הפסולת הגורמת לסתימה עצמה.
   
 • צינור 2 - אחראי להוצאת זרם מים עוצמתי ממיכל הביובית על מנת להביא לניתוק של פסולת מוצקה הסותמת את תעלות הביוב, כגון : מגבונים, מוצרי הגיינה וכד'. באפשרות צינור זה לבצע גם שטיפת קווי ביוב על בסיס קבוע על מנת למנוע סתימות חוזרות של תעלות הביוב ולשמר את המצב הקיים.

השוו בין חברות ביובית באשקלון

ישנן חברות רבות המציעות שירותי ביובית בדרום וכמו שכבר קראתם ישנן פעולות רבות העשויות להשפיע על המחיר הסופי. על מנת למנוע מכם זמן חיפוש ארוך דעו כי תוכלו להשאיר פרטיכם בפורטל ביובית בישראל ולקבל עד 3 חברות ביובית באשקלון - דבר היאפשר לכם להשוות ולחסוך בכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

שירותי ביובית באשקלון - מה משפיע על המחיר?

במידה ואתם זקוקים לשירותי ביובית באשקלון דעו כי המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר גורמים עליהם נסביר מתחת:

 • חוסר נגישות - במידה ורכב הביובית אינו יכול לחנות באיזור בו צריכה להתבצע העבודה עקב חוסר חניה או לחילופין - כאשר מדובר בחניון עם תקרה נמוכה ואין למשאית הביוב אפשרות להיכנס זה יגרור חיוב נוסף עצם מורכבות בעבודה. במקרה כזה דעו כי תוכלו לבקש שירותי ביובית קטנה ע"מ להימנע מחיובים נוספים.
   
 • זמני העבודה - השעות בהן שירותי ביובית עובדים הן לרוב בין 8:00 עד 18:00. במידה והסתייעתם בשירותי ביובית מעבר לשעות אלו - ייגבה מחיר גבוה יותר.
   
 • ניקיון ידני - ישנן פעולות שיש לבצע באופן ידני ע"י אדם מחברת הביובית וכל זאת ע"מ לאפשר עבודה יסודית של הביובית עצמה ולכן במקרים כאלו ייגבה מחיר גבוה יותר.