מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בבאר שבע

זקוקים לשירותי ביובית בבאר שבע? עכשיו בהליך קל יותר מתמיד תוכלו לקבל עד 3 חברות ביובית בעיר שלכם ביניהם תוכלו להשוות ולחסוך בכסף רב. לפרטים נוספים המשיכו לקרוא וגלו.

ביובית בבאר שבע - מתי נזמין?

משאית ביובית בבאר שבע הינה אחראית לשלל פעולות הקשורות בביוב, עליהם נרחיב מתחת:

 • פתיחת סתימות - סתימות בביוב ובצנרת קורות לרוב כתוצאה של הצטברות פסולת שנזרקה על ידינו באסלה (כגון מוצרי הגיינה) ובין אם נשפכה בכיור (כגון שמני טיגון). במקרה של סתימה כזאת יש לבצע פתיחת סתימות עם ביובית בבאר שבע ע"י שאיבה של קו הביוב הסתום ושטיפתו ע"י לחץ מים גבוה שיביא לניתוק הפסולת מדפנות הביוב.
   
 • שאיבת הצפות - במקרים בהם ישנן הצפות על פני הקרקע בין אם ע"י הצטברות של מי גשמים בבורות ספיגה ובין אם כתוצאה מסתימה בתוך קווי הביוב ע"י פסולת שאינה מתכלה כגון מגבונים ומוצרי הגיינה. יש להיעזר בביובית בבאר שבע על מנת שתשאב את מי הגשמים ומי הביוב ותובילם להטמנה או להתפלה במתקנים מורשים.
   
 • חיתוך שורשים - כאשר שורשים של עצים ושיחים משתלטים על קווי ביוב זה עשוי להביא לסתימה מורכבת. במקרים כאלו יש לבצע חיתוך שורשים ע"י ראש מיוחד הנקרא 'דיזה' המורכב על צינור הביובית.

 

 

ביובית בבאר שבע

מחיר שירותי ביובית בבאר שבע

המחירים עבור שירותי ביובית בבאר שבע משתנים בהתאם לסוג העבודה ולמורכבות שלה. קיבצנו לכם מספר הצעות מחיר אמיתיות של שירותי ביובית בבאר שבע על מנת לאפשר לכם להבין סדרי גודל של מחירים:

 

מחירי עבודות של שירותי ביובית בבאר שבע

פתיחת סתימה בסיסית בביוב

המחיר עבור פתיחת ביוב בסיסית.


700 - 1,000 ש"ח
שאיבה של בור שומן

המחיר עבור שאיבה של קוב אחד (כ -1,000 ליטרים). כל קוב נוסף יעלה בין 150 עד - 250 ש"ח נוספים.


700 - 900 ש"ח
שאיבת הצפות

המחיר עבור שאיבה של הצפות בשעות סטנדרטיות (בין 8:00 -18:00) ואינה כוללת מחיר אגרה עבור הובלת המים למתקנים מורשים.


450 - 550 ש"ח
הזמנת ביובית לשאיבת מים במרתף

שאיבת מים ממרתף בבית במקרה של הצפה.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות ביובית בבאר שבע וחסכו

כמו שכבר נוכחתם לקרוא - המחירים עבור שירותי ביובית בבאר שבע מאוד משתנים ולכן על מנת לאפשר לכם למצוא את חברת הביובית המומלצת ביותר עבורכם - תוכלו להשאיר פרטים ולקבל מפורטל ביובית בישראל עד 3 חברות ביובית בבאר שבע שביניהן תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בכסף וכל זה כשירות חינמי ללא התחייבות מצדכם. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

מה עשוי לייקר שירותי ביובית בבאר שבע?

ישנם כמה פרמטרים העשויים להשפיע על מחיר שירותי ביובית בבאר שבע, נציין כמה מהם מתחת:

 • גישה לקוייה - במידה ואין למשאית הביוב חנייה נוחה לחנות בה בעת ביצוע העבודה או במקרה והחנייה מרוחקת מקו הביוב בו יש לטפל - ייגבה מחיר גבוה יותר כתוצאה מהמורכבות שתיווצר להשלמת העבודה.
   
 • שעות פעילות - שירותי ביובית בבאר שבע לרוב עובדים בשעות שבין 8:00 - 18:00. במידה ותסתייעו בשירותי ביובית מעבר לשעות הפורמאליות כגון : לילות, בעת חג או בסופ"ש תיאלצו לשלם לפי מחיר גבוה יותר בגין 'שעות מיוחדות'.
   
 • ביובית ניידת - ישנן חברות אינסטלציה המחזיקות בשירותי ביובית ניידת שמחירה זול יותר בכמה מאות שקלים משירותי ביובית רגילה, אך יש לקחת בחשבון שאין באפשרותה לשאוב קווי ביוב כי היא קטנה יותר פי כמה אך היא כן יכולה לבצע תיעוד קווי ביוב ע"י מצלמה מיוחדת וגם לפתוח סתימות.