מחפשים ביובית? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ביובית בדרום

הגיעו מים עד נפש? הביוב עלה על גדותיו והאינסטלטור לא יכול לסייע? כאן תוכלו לקרוא על שירותי ביובית בדרום: באילו מקרים תזדקקו לה? כיצד היא מבצעת עבודתה ואיך באמצעות הליך פשוט תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף רב.

באילו מקרים נזדקק לשירותי ביובית בדרום?

שירותי ביובית בדרום אחראיים על מגוון שלם של פעולות שאיבה ושטיפה אותם נציין מתחת:

 • פתיחת סתימות - סתימות בביוב קורות כתוצאה מהצטברות של שומנים ופסולת שאינה מתכלה כגון מגבונים ומוצרי הגיינה - מה שגורם לסתימות בצנרת ובביוב. ע"מ לפתור זאת - הביובית תפתח סתימות בלחץ מים עוצמתי שיביא לניתוק של הפסולת שהצטברה מדפנות הביוב.
   
 • שאיבת מים - שירותי ביובית בדרום מבצעים שאיבה של מי ביוב ומי הגשמים על מנת למנוע הצפות או לטפל בהצפה קיימת. פעולה זו נעשית ע"י צינור וואקום עוצמתי השואב את מי הביוב ומעמיס אותם למיכל גדול הנמצא בגב הביובית.
   
 • חיתוך שורשים - במידה וגיליתם סתימה בעקבות שורשים שנתקעו בביוב ניתן לבצע חיתוך שלהם בעזרת אמצעי הנקרא 'דיזה' המורכב על צינור המחובר לביובית ומבצע חיתוך של הענפים בעת הפעלת זרם מים עוצמתי.

 

ביובית בדרום

אופן ביצוע העבודה ע"י ביובית בדרום

משאית של ביובית בדרום אחראית על שני אמצעים עוצמתיים המאפשרים טיפול בבעיות הקשורות בצנרת ובביוב:

 • צינור לשאיבת מים - אחראי לשאוב מי ביוב ומי גשמים שהצטברו כתוצאה מסתימה ובנוסף הוא אחראי לשאיבת הלכלוך שגורם לסתימה.
   
 • צינור לשטיפה - צינור זה אחראי להזרים זרם עוצמתי של מים המביאים לניקיון של דפנות הביוב ופועל לשימור קווי ביוב קיימים על בסיס קבע.

לעיתים לפני השימוש באחד מאמצעים אלו יבצע מפעיל הביובית בדיקה פנימית של קווי הביוב בעזרת במצלמה מיוחדת ע"מ שידע אם יש צורך בשאיבה או בשטיפת קווי הביוב.

מחיר שירותי ביובית בדרום

עליכם להבין שמחירי שירותי ביובית בדרום הם דינאמיים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה , מורכבותה וגם בהתאם לשעות בה תתבצע העבודה. ריכזנו עבורכם מספר הצעות מחיר אמיתיות שקיבלנו מחברות המספקות שירותי ביובית בדרום:

  

מחירים עבור שירותי ביובית בדרום

שאיבת ביוב ע"י ביובית

המחיר אינו כולל תשלום אגרה עבור הובלת המים למקום התפלה.


600 - 1,000 ש"ח
פתיחת סתימה ע"י ביובית בדרום

מתייחס לפתיחת ביוב רגילה ללא שטיפה.


700 - 1,000 שקלים
מחיר שאיבה של הצפות

המחיר מיוחס לשעות עבודה פורמאליות של שירותי ביובית בדרום.


450 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

 • ניתן לצפות ברשימת מחירים מלאה במחירון.

השוו בין שירותי ביובית בדרום וחסכו

שימוש בשירותי ביובית בדרום עשוי להיות עסק יקר, בייחוד כשטווח המחירים משתנה כל כך בין פעולה אחת לאחרת. בנוסף המחיר עשוי להתייקר בהתאם לשיקולו של בעל הביובית אז על מנת לחסוך מכם זמני חיפוש אינסופיים בין בעלי עסק - דעו כי תוכלו להשאיר פרטיכם בחינם בפורטל ביובית בישראל ולקבל מאיתנו עד 3 חברות ביובית בדרום - דבר היאפשר לכם להשוות ביניהן ולחסוך בכסף רב. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934429

על אילו פעולות עשויים לחול חיובים נוספים?

כאשר מעוניינים להזמין שירותי ביובית בדרום חשוב לקחת בחשבון כמה דברים:

 • מיקום ונוחות - במידה ואתם מעוניינים לשכור שירותי ביובית מומלץ לשמור כמה מקומות חנייה שבהם תוכל הביובית לשהות בעת ביצוע העבודה, וזאת ע"מ למנוע בעיות נגישות העשויות להביא להתייקרות המחיר. במידה ומדובר במיקום בעייתי ומוגבל בגובה כמו בחניונים ניתן לבקש ביובית נמוכה לביצוע העבודה.
   
 • זמני שימוש בביובית - לחברות ביובית בדרום ישנם שעות עבודה פורמאליות שבד"כ בשעות שבין 8:00 עד 18:00 אחה"צ. במידה ותרצו שתתבצע עבודה ע"י ביובית בשעות שאינן פורמאליות כגון: סופ"ש, לילות ובחגים - יחול חיוב נוסף על כך.
   
 • הובלת המים ע"י ביובית בדרום - במידה והנכם מעוניינים שהביובית תשאב מי שופכין או מי גשמים שהצטברו מסיבה כזאת או אחרת בקווי הביוב - רצוי שתדעו שלאחר השאיבה יש לשלם תשלום אגרה לשם הובלת המים ע"י שירותי הביובית למתקנים ייעודיים להתפלה והטמנה.

ביובית בכל רחבי הדרום

עם ביובית בישראל תוכלו להזמין שירותי ביובית בכל רחבי הדרום. לפניכם כמה מהערים הנפוצות: